nevíte někdo o práci okolí Norimberka nebo Bamberka?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nevíte někdo o práci okolí Norimberka nebo Bamberka?  (Přečteno 24199 krát)
navision00



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Listopad 16, 2008, 04:11:26 pm »

Dobrý den,
Chci se zeptat zda nevíte někdo  nějaké práci v těchto lokalitách? Sháním práci nejlépe jako barmanka, servírka popř. recepční. Mluvím anglicky a v němčině se stále zlepšuji, ale zatím to stále není na takové úrovni abych mohla pracovat v administrativě a podobných pozicích. Zkoušela jsem hledat přes německé agentury ale nic jsem nenašla.Přitom barů, kaváren, restaurací a hotelů (penzionů) je tam bezpočet.  Nehledě na to, že se obávám toho pokud bych reagovala na nabídku na německém serveru asi bych úspěch neměla. Každý zaměstnavatel radši vezme němce, který mluví jejich řečí a nemusí se patlat s pracovním povolením.

Pokud by mi někdo mohl poradit velmi mi to pomůže.

díky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München