Cesi v Augsburku
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Cesi v Augsburku  (Přečteno 181094 krát)
macicek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Září 29, 2008, 08:57:12 pm »

ahojky, ziju od srpna pobliz Augsburku a rada bych si obcas popovidala s nekym v rodnem jazyce!!!! Nejste nekdo odsud, nebo neznate nekoho?Co???? Budu se tesit na kontakt  Smích mejte se fajn, papa Marcela  Kroutím očima
Zaznamenáno
neubert



Karma: 0
Příspěvků: 6



« Odpověď #1 : Prosinec 13, 2010, 02:23:19 pm »

Hallo, ja ziji primo v Augsburg, muzes mi napsat. Anna
docendodiscimus.an[zavináč]googlemail.com
Zaznamenáno
monca1980



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 29, 2011, 10:21:50 am »

take ziji primo v augsburgu.... Úsměv
Zaznamenáno
witto



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Duben 01, 2011, 09:32:48 pm »

augsburg pfersee pritelkyne je casto doma sama s malym synem a taky bych s nekym pokecal
Zaznamenáno
katrinxyz



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Červen 23, 2011, 11:19:38 am »

Hallo Hallo, je niekto v Augsburgu? Ja sem pridem pracovat od 01.07.2011 a budem tu v podstate sama, tak budem rada, ak sa niekto ozvete. Nemavate nejake spolocne party? Cesi + Slovaci? Úsměv
Zaznamenáno
Milan1956



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #5 : Červenec 01, 2011, 10:11:38 pm »

cau v Augsburgu

- lidicky co tam zijete, neznate nahodou Pana Ladislava Sipulu, asi pred 20 lety se tam odstehoval do Knorrstr. a ja jsem potom ztratil kontakt na nej
- nevim jestli po takovych letech tam jeste bude, ale nahoda je.......on byl z Karlovych Varu
- za informace dekuji - prosim na mail - babase77[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
ivanabohemia



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Srpen 22, 2011, 01:18:10 pm »

Prave jsem nasla (po 20 letech v Augsburgu..hruuza) tuhle homepage...Tak vas vsechny zdravim,,,,
Zaznamenáno
ivanabohemia



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Srpen 22, 2011, 01:24:31 pm »

Mozna to takhle bude fungovat lip...
ivana2009[zavináč]online.de

budu se tesit
ivana
Zaznamenáno
wyclef



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Září 22, 2011, 03:10:43 am »

 Úsměv Hola hola. Žijem tu s partou kámošů. Takže někdy můžem vyrazit na cervezu!!
Ozvěte se
Zaznamenáno
katrinxyz



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #9 : Říjen 07, 2011, 05:01:54 pm »

Ahojky,

nejaky Mato, co zije priamo v Augsburgu by mi mohol este raz napisat a uviest si spravny e-mail, lebo sa mu neda opdpisat :-(

Katka
Zaznamenáno
martin1999



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #10 : Říjen 22, 2011, 07:09:38 pm »

Pozdravujem vsetkych krajanov,
byvam v Augsburgu blizko Königsbrunn, ak ma niekto zaujem mozme sa spoznat. Ahojte, Mato
Zaznamenáno
patak79



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Říjen 23, 2011, 04:03:09 pm »

ahoj,jsem taky cerstve u augsburgu,taky bych si rad pokecal cesky,patrik mail patak79[zavináč]seznam.cz Úsměv
Zaznamenáno
pamp.eliska



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #12 : Červenec 01, 2012, 12:38:55 pm »

Ahojte,

jsem teď na léto 3 měsíce v Augsburgu a ráda bych občas něco podnikla s krajany... Nemáte někdo chuť něco společně o víkendu podniknout?

kontakt na mě: e.dubska[zavináč]gmail.com, případně jsem taky k nalezení na FB ;-)

Pěkný den přeji!

Eliška

Zaznamenáno
TruckerElv



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #13 : Říjen 14, 2012, 08:18:30 pm »

Rad bych poznal v augsburgu nekolik fajnych krajanu, pracuju ve firme v Konigsbrunnu, bohuzel volne mam jen vikendy, ale rad se seznamim, zajdu posedet, do kina atd.
Zaznamenáno
deni89



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #14 : Listopad 06, 2012, 10:42:47 am »

Ahojky lidi, to je super, koukám je nás tady dost  Škleb  Bydlím v Klosterlechfeldu, asi 20 min od Augsburgu,... ráda bych se sešla na pivko, docela se mi pom čechách stýská Nevím co si myslet/Nerozhodný Ozvěte se mi, budu ráda.. jsem i na fcb... Deni Zamrazil... mějte se pa Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München