Hledám práci v Německu bez NJ, ale s aktivní AJ
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v Německu bez NJ, ale s aktivní AJ  (Přečteno 55852 krát)
lazar86



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Leden 27, 2016, 09:54:51 am »

Ahoj lidičky, je mi čerstvých 30 let a rád bych se ucházel o práci, brigádu v Německu. Jsem SŠ, sportovec, fyzicky zdatný, neumím německy, ale hovořím anglicky. Půl roku jsem pracoval v USA. Měl bych zájem o nějakou práci, kde nebudu muset aktivně hovořit němčinou. Řidič ( mám najeto více jak 1 mil. km ), pomocné práce v kuchyni, security - hlídač, stěhovák, skladník apod. Nedávno jsem byl na pohovoru v jedné agentuře, která nabízela práci security v Německu u uprchlických táborů, ale za směšné peníze. To by také byla varianta, kdyby platila přímo německá firma. Děkuji mockrát za pomoc a za rady. Jakub / lazar86[zavináč]email.cz / +420 739 610 059  Kroutím očima


* 11800143_10204822799714446_4412468185520855540_n.jpg (26.16 KB, 618x618 - prohlédnuto 342 krát.)
« Poslední změna: Leden 29, 2016, 03:29:02 pm od David » Zaznamenáno
Jitulka5



Karma: 4
Příspěvků: 74



« Odpověď #1 : Leden 29, 2016, 02:31:05 pm »

S Anglictinou si tu najdes cokoliv Mrknutí
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2 : Leden 29, 2016, 05:42:22 pm »

Ještě tak kdybys uměl aspoň trochu arabsky a turecky.   + angličtina  Mrknutí
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #3 : Leden 29, 2016, 09:23:47 pm »

Čistě teoreticky:
představ si, že si dáš v Anglii inzerát , že hledáš práci s perfektní němčinou ale ani slovo anglicky... jaká práce  na tebe zbyde?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #4 : Leden 30, 2016, 08:04:38 am »

Urcite lze najít. ..
Já neuměl německý skoro ani pozdravit a mluvil na počátku taky pouze anglicky (špatne anglicky Úsměv )
Záleží na šéfovi. ..
U dalkoveho řidiče, řidiče technických služeb apod. To asi taky není tak nutný. ..
U smetáku nebo lopaty, party kde hovoří německý pouze jeden...
Toho tady je...... denne na stavbách potkávám Smích
A hned poznám i se ,,svojí" němčinou Smích
Sklopene oči a pozdrav podobající se zaknuceni nějakého zvířátka....
Nekonecne množství lidi kteří neumějí německy ani slovo...
Staci se nebát Mrknutí
Zaznamenáno
lazar86



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Leden 30, 2016, 12:55:39 pm »

Děkuji, nebráním se žádné práce. Preferoval bych nějaké město co nejblíže k Praze. Kde mám hledat nabídky práce nebo bude nejlepší udělat si celodenní výlet třeba do Drážďan a poptat se osobně ?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #6 : Leden 30, 2016, 02:33:47 pm »

Muj nazor je po celou dobu stejný Mrknutí
Cim více na jih (jihojihozapad) , tim více peněz a šance najít a naopak...
Vybrat si město 10-20tis. obyvatel a obslápnout ve městě a okolí.
Hledat nejlépe v městském inzertním plátku jak bydlení tak práci.
(Ne realitky a ne agentury)
Práci i osobně na firmách.
První co jsem uměl nemecky je - omluvit se ze neumím německy. ..
A ne nejsem Polák ale Čech Smích
Lepší hledat když se vse zas rozjíždí,  tj . březen a duben....
Ted je vse v částečném zimním spánku a i firmy nechávají lidi vybírat přesčasy a dovolene. ..
U nás se maká stále na 110% ale jsme specializovana firma, já nemam šanci vybrat přesčasy Smích

PS: celodenní výlet je málo,  týden - dva v penzionu...
V menších firmách maká i šéf a je na firmě jen brzo ráno a pak navečer.
Bydlení musíš obejít hned jak vyjdou noviny, další den je všechno slušne pryc...
« Poslední změna: Leden 30, 2016, 02:59:04 pm od jirike » Zaznamenáno
lazar86



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Leden 31, 2016, 09:43:31 pm »

jaký město by sis vybral, kdyby jsi byl z Prahy ? na kolik mě tam vyjde bydlení cca ?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #8 : Leden 31, 2016, 10:04:38 pm »

jaký město by sis vybral, kdyby jsi byl z Prahy ? Na kolik mě tam vyjde bydlení cca ?

Ta, která jsou na dálnici: D17 - Dresden, D13 - Berlin, D14 - Leipzig, D6 - Nürnberg, D9/93 - Ingolstadt, Regensburg, München.

Bydlení: pokoj 300 - 400 € / měs., se vším všudy ( pračka, nábytek, internet, energie ).

Nebo si můžeš přes internet najít práci, jejíž sídlo je někde na vesnici, a potom se nemusíš trápit ve velkých městech. V sousední vesnici se určitě nějaký volný byt najde.
« Poslední změna: Leden 31, 2016, 10:27:24 pm od Lenke » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #9 : Únor 01, 2016, 06:29:47 am »

Jake město ? No zadne co tady padlo...
Já už si vybral, je to vic než 4 roky... Mrknutí
To záleží na Tobě - jestli chceš zmenšit sve šance a výdělek na úkor vzdálenosti od Prahy...
Ve velkém městě najdeš stavbu ale ne firmu a šéfa. ..
Neumím si představit bloudění po Mnichove a hledání něčeho. ..
Na internetu najdeš leda tak agenturu, pokud nejsi opravdu v něčem odborník. .. Jinak by to bylo jen velké štěstí. ..

Tady (kousek pod Mnichovem) jsou nájmy a bydlení opravdu dražší...
Ale v okolních vesnicích opravdu lze najít dobře. ...
To se ale na netu nikdy neobjeví. .. nemají to zapotřebí,  poptávka je mnohem větší než nabídka. ..
Nahoře (Drážďany) najdeš  bydlení za polovinu, ale.... pohraničí je nahuštěne lidmi jako Ty...

Kamarád jezdí Prahu 3.5hodiny, k dálnici to máme 5min. (Já třeba od Prahy ještě další 1,5-2h  )
Ale to je o prioritách. Já mám dojíždění za sebou z 90.let a zcela jasno v tom, že to pro me není. .. Trávit každý týden v autě tam a zpět 7-12,13,14h a porad litat tam a zpět, držet dvě domácnosti atd atd... A ve finále zjistit že by vyšlo časove = finančne lépe - dělat doma Mrknutí

Já osobně to vlastně cele nechápu. .. Pokud má někdo cíle pouze finanční.
Protože já v Praze velmi snadno dokázal vydělat ve svem oboru totéž, na co tady dosáhnou lidé (i ja) jen tak tak, pokud vůbec. ..

Musíš  sám vědět co vlastně chceš a co je přednější. .. Mrknutí
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #10 : Únor 01, 2016, 10:49:29 pm »

Jiří, bral jsem to tak, že pokud neví, která bije, a nemá jasno, co chce dělat, je pro něj lepší, aby se sem přestěhoval, rozkoukal se, zlepšil si jazyk, a postupně si něco našel. Jak bydlení, tak práci, kamarády, místa, ...

Na to jsou větší města dobrá.

Pokud člověk najde nabídku hned na začátku, a za ní se do Německa stěhuje, je to něco jiného. Odpadá mu spousta starostí a hledání.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #11 : Únor 02, 2016, 01:04:56 pm »

Ale ja si naopak myslím (a vyzkoušel sem) že na to jsou lepší menší města, lépe řečeno - městečka 10-20tis.
I kvůli práci, u kvůli krajanům a známým, dostupnosti všeho za pár minut, i levnějšímu bydlení bez výplatních pásek a zástupů zájemců za zády. ...
Taky bych řekl výrazněji nižší procento vychcánku, podvodníků a všechny tyhle pakáže....
Zaznamenáno
Labour Services GmbH



Karma: 1
Příspěvků: 8



WWW
« Odpověď #12 : Duben 20, 2016, 08:58:51 am »

Ahoj Jakube,
asi jsme v nemecku vyjimka, jsme nemecka firma, ktera pracuje pro Americany a proto je tvoej anglictina skvela.
podivej se an odkaz nize.

http://www.pracevnemecku.de/forum/index.php?topic=24984

David
Zaznamenáno

David Truneček, DiS.

david[zavináč]labour-services.com
Mobil: +49 162 408 89 09

Labour Services
Personaldienstleistungen GmbH
Hauptstr. 1 | D-92366 Hohenfels
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München