Práce v Německu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Německu  (Přečteno 11969 krát)
virtuos77



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 23, 2015, 12:09:57 pm »

Ahoj , hledám práci v Německu , je mi celkem jedno v které části Německa to bude , vlasní auto mám . Zatím se dorozumím jen základně , takže bych uvítal , kdyby mi někdo do začátků pomohl . Práce je mi v celku jedno , docela rychle se přizpůsobím . Jinak jsem vyučen v oboru truhlář s maturitou a déle jak deset let jsem pracoval v logistice (velkosklad s elektronikou) .Další informace podám při bližším jednání . Byl bych rád , aby mi tu nějaká dobrá duše pomohla zkusit něco nového , díííky  :-), můj telefon je 602434451 , můžete volat kdykoli .
Moc děkuji Alda.

Hallo, Suche ich für Arbeit in Deutschland insgesamt in diesem Teil Deutschlands, moderne Autos, die ich habe. Bisher bin ich im Gespräch über nur die Basis, so dass ich jemanden um Hilfe zu starten möchten. Ich arbeite im ganzen, ich kann ganz schnell anpassen. Ansonsten bin ich im Bereich der Carpenter mit Graduierung qualifizierte und seit mehr als zehn Jahren arbeitete ich in der Logistik (Lager mit Elektronik). Weitere Informationen werde ich wann näher Verhandlungen. Ich möchte mir einige gute Seele-Hilfe, etwas neues, zu vielen Dank), mein Telefon ist 602,434,451, Sie können jederzeit anrufen. Danke Alda.
« Poslední změna: Říjen 26, 2015, 04:21:05 pm od virtuos77 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München