Nabízím kadeřnické služby
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabízím kadeřnické služby  (Přečteno 36097 krát)
Gabriela žofčinová



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Říjen 15, 2015, 09:16:11 pm »

Nabízím kadeřnicķé služby... (mobilní ).Jsem půl roku v německu, ale nemohu dělat svou profesi pro nedostatečnou znalost němčiny.☺Regensburk a okolí Gabriela
« Poslední změna: Říjen 18, 2015, 06:17:42 pm od Gabriela žofčinová » Zaznamenáno
ivča 112



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #1 : Říjen 16, 2015, 10:40:53 am »

mám zájem-napište ceník-díky
Zaznamenáno
Gabriela žofčinová



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Říjen 16, 2015, 06:59:37 pm »

Dobrý večer Ivuš pošlu vám to co nejdříve jsem do pondělí v práci tak jak budu mít chvilku sednu si a rozepisu ceny přeji hezký večer Gabriela
Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #3 : Říjen 17, 2015, 08:01:54 pm »

Dobry vecer,take prosim o cenik-melir.Dekuji
Zaznamenáno
Gabriela žofčinová



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Říjen 18, 2015, 06:19:45 pm »

Určitě napíšu ....co nejdřív dělám do pondělí tak jsem trochu vytížena pracovně ale pak mám volno ☺
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #5 : Říjen 19, 2015, 05:20:23 am »

Ten Regensburg tam je o neco později,  ale prece...  Mrknutí
Dost důležite info  Úsměv
Zaznamenáno
Gabriela žofčinová



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #6 : Říjen 20, 2015, 04:33:37 pm »

Dobrý den tady je ceník základní zbytek je o domluvě co kdo by chtěl...strihani+konečná úprava od 14-20€ krátké -dlouhé vlasy (popřípadě změna strihu).Melir+střih od 25-40€ kratke-dlouhé.Barva+střih 20-40€krátké -dlouhé.Pokud melir ,barva bez strihu vzdy 10€dolu.Ceny se odviji podle spotrebovaneho materialu nekdo má dlouhé ale málo a někdo kratší,ale hodně husté. ..
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München