Hledám práci v německu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v německu  (Přečteno 11244 krát)
štefan1968



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červenec 27, 2015, 11:32:59 am »

ahoj,jsem muž 47let,Moravák,rozvedený a hledám touto cestou práci v zahraniči. Německy nemluvim jen rozumim ale jen malo Smutek ale rad se ho naučim při práci. Jsem řidič Sk.C praxe 12let,práce v lese s motorovou pilou 8let,(těžba dřeva atd.) pomocne zednické práce,práce s křovinořezem,práce na statku jako traktorista i živočišné. Momentalně pracuji 8let jako silničař ale po rozvodu jsem v insolvenci a tak plat co mi zustava je ubohost a neni zakazane pracovat v zahranici i v bankrotu. Proto prosim ať někdo dá vědět pokud bude vědět o nějaké práci v německu nebo rakousku.Práce se nebojim jen chci žit lepe.Přijmu práci i mimo obor který jsem uvedl. Pište prosim na muj email :StefanPanyko1968[zavináč]seznam.cz
 děkuji všem za ochotu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München