Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12432525 krát)
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #225 : Červen 24, 2015, 11:20:39 am »

rudo, prepáč, ale nie si môj typ, nemám záujem, tak zameraj svoju pozornosť radšej na sudedskú haničku, tá možno riskuje aj nejaký ten "Seitensprung" ... Mrknutí
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #226 : Červen 24, 2015, 11:21:46 am »

však áno, hanička si zasa kvôli nim robí ťažkú hlavu ...
ona nehrá férovo, klame, zavádza, prekrúca ....
dobre sa k sebe hodíte, ešte že jeho manželka Polka nevie po slovensky a česky
kým ona maká ako lekárka, on si tu flirtuje s nejakou sudetskou haničkou z Oberpfalzu ...

Hele, ja myslela, ze mam mit  neco s Jirike? Jak jsi mi psla ty nechutne zpravy, vzpominas? Ja mam tedy zaber, hm.....se musim pochvalit:D
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #227 : Červen 24, 2015, 11:25:12 am »

jahoda - a kde som pisal, ze som tvoj typ? o mne a mojej rodine si zacala tocit ty, teba trapi pracovna moralka, jazykove znalosti manzelky atd. hehehe
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #228 : Červen 24, 2015, 11:25:47 am »

diddi - vsak mozes mat SUCASNE aj so mnou aj s jirike ... mne to nevadi ... musime nieco vymysliet, nech je jahoda nastvana hahaha
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #229 : Červen 24, 2015, 11:26:01 am »

práve preto ti už žiadne správy nepíšem, lebo klameš a zavádzaš, milá hanička ... len raz som spomenula, že možno jirikeho obhajuješ preto, že možno spolu niečo máte ....

keby som ale zverejnila, čo si TY napisala o svojom vlastnom synovi, to by bol poprask ...
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #230 : Červen 24, 2015, 11:29:49 am »

Jahodo, klidne to udelej. Napis sem,co jsem napsala o svem synovi. Mas k tomu me svoleni.

At je tedy poprask, kdyz myslis.Smích
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #231 : Červen 24, 2015, 11:31:23 am »

to sa mi nezda, ze by diddi pisala nieco zle o synovi ... musim sa jej zastat ...
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #232 : Červen 24, 2015, 11:34:15 am »

no, možno by ostatní mali vedieť, s kým bola milá diddinka najlepšia kamoška, s osobou, ktorá bola pernamentne rozkmotrená s celým forom, urážala, kde sa dalo .... neskôr sa rozmotrili a asi to mi zalepilo oči .. keď som ju tu po rokoch stretla, urobila som chybu, že som jej začala veriť ... stačí si pozrieť príspevky nicku Tigra na istom nemenovanom fore a všetci majú obraz ... nezmenila sa ani trochu ... klame, zavádza, prekrúca ....
« Poslední změna: Červen 24, 2015, 11:46:14 am od bajinka2016 » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #233 : Červen 24, 2015, 11:38:58 am »

Rudo, samozrejme , ze jsem nepsala nic zleho o svem synovi. Protoze me Jahoda zde kdysi oslovila, jelikoz se "zname" odjinud a protoze jsem se mylne domnivala, ze se zmenila(mozna ze byla na leceni nebo tak), tak jsem se s ni chvili bavila normalne, nez se tu zacala zahy projevovat, jak ji zname ted.
Tak jsem ji sverila, ze mam trochu starosti se synem, ktery byl po te, co jsme se prestehovali ve skole sikanovan a to do te miry ,ze jsme ho ze skoly vyndali (nechtel tam chodit a jina prijatelna alternativa naexistovala) a ucila jsem ho 3 roky doma. Ilegalne!!!!! To jsi nam chtela Marusko sdelit, vid?

Pred rokem udelal velmi uspesne prijimacky do 7. tridy Wirtschaftschule (mel  nejlepsi vysledky ze vsech). A ja jsem na sebe jako na ucitelku docela pysna, ze jsem to zvladla. Tot vse, co by vam mohla tahle nanynka sdelit.Smích

Ale jinak diky, rudo, za zastani.
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #234 : Červen 24, 2015, 11:39:41 am »

Jahodo, klidne to udelej. Napis sem,co jsem napsala o svem synovi. Mas k tomu me svoleni.

At je tedy poprask, kdyz myslis.Smích
no dobre ... mala si problém s tým, že tvoj syn bol v škole šikanovaný ... to si písala aj neskôr na fore, takže neprezrádzam žiadne tajomstvo ...

napísala si, že keby sa tvoj syn správal tak ako ja na fore, ešte by si tých, ktorí ho šikanovali, POVZBUDILA, aby mu ešte pridali ...

TOTO napíše matka o VLASTNOM dieťati ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #235 : Červen 24, 2015, 11:41:25 am »

diddi - tak to gratulujem! Musi to byt narocne ucit dieta vsetko sama, uz len pomahat ked dieta chodi do skoly zaberie dost casu a namahy
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #236 : Červen 24, 2015, 11:41:55 am »

som zvedavy, ci tu bude teraz poprask
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #237 : Červen 24, 2015, 11:42:24 am »

no dobre ... mala si problém s tým, že tvoj syn bol v škole šikanovaný ... to si písala aj neskôr na fore, takže neprezrádzam žiadne tajomstvo ...

napísala si, že keby sa tvoj syn správal tak ako ja na fore, ešte by si tých, ktorí ho šikanovali, POVZBUDILA, aby mu ešte pridali ...

TOTO napíše matka o VLASTNOM dieťati ...

Samozrejme, protoze pokud by se choval tak jako ty  zde, tak by si nic jineho nezaslouzil.Kdo seje vitr, sklizi bouri, mila zlata. A to ze jsem matka, neznamena, ze musim byt opici matka. Ale bavit se o tom s bezdetnymi asi nema moc vyznam, neni-liz pravda?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #238 : Červen 24, 2015, 11:42:42 am »

napriklad romovia neprisli aktualne pred par dnami ako utecenci pred vojnou zo stredoveku do krajiny 21. storocia, mohli chodit do rovnakych skol ako sme chodili my atd.
a napriek tomu im treba stale pomahat a este stale nie je ta pomoc dostatocna
co ak to takto skonci aj s utecencami zo Saharskej Afriky ?
http://usti.idnes.cz/hospodarska-komora-v-usti-navrhla-secist-romy-a-nasadit-na-ne-armadu-11b-/usti-zpravy.aspx?c=A150623_162842_usti-zpravy_alh

Prispevek c. 193 - presne tady se zastavila debata o tematu, ktere je uvedeno v predmetu vlakna.
V tu chvili sem vstoupila Jahoda, opet se svymi osobnimi utoky a opet odvedla debatu zcela jinam, takze momentalne se uz opet tezko reaguje na vecnou diskusi, ktera zde probihala, nebot by se kazdy nezasveceny ctenar musel prokousat radou Jahodinych invektiv.

Navrhuji, jak se to jiz nekolikrat osvedcilo, na prispevky od Jahody, tentokrat pod nickem "bajinka2016" nereagovat, a pokracovat v diskusi tam, kde skoncila, tedy od prispevku c. 193, strana 13 tohoto vlakna
« Poslední změna: Červen 24, 2015, 11:44:30 am od Hair » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #239 : Červen 24, 2015, 11:44:11 am »

hair - ok, kedze som tvoj otrok, nebudem uzv tejto teme na nu reagovat
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München