Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12414100 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1800 : Duben 05, 2016, 09:53:46 pm »

... a tady jeste trochu cisel, jsou to pocty teroristicky utoku ve svete, v kolika a jakych zemich se odehraly, kolik lidi bylo zabito, zraneno - prevazne vse ve jmenu Allaha a jeho proroka Mohameda:

2014
http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2014

2015
http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2015

2016
http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2016

... a poslednich 30 dni, je aktualizovano pravidelne
http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=Last30

Skoro by se cloveku chtelo napsat spolecne s jednim reklamnim sloganem:
"Jiz brzy ve vasich domovech"  Hněv
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1801 : Duben 06, 2016, 08:59:30 am »

Som rád,že už niektorí z diskutujúcich potvrdzujú to,čo bolo napísané pred rokom,že táto vojna Európu môže totálne zničiť,ak sa Európa nebude adekvátne brániť.
,,Hlavne že všetci utekajú pred vojnou a len a len do Nemecka,,
Slováci,Česi by tiež chceli žiť na takej úrovni ako Nemci,čakajú na to už 27 rokov ,od revolúcie a stále nič.Samozrejme touto inváziou a obsadením Európy moslimami je šanca na lepší život skôr utópiou.
Začína život plný neslobody,kamier,preverovania,sledovania,odpočúvania,osobných prehliadok,prehliadok motorových vozidiel,nahlasovaní podozrivých osôb,podozrivých činností,podozrivého pohybu a tak ďalej.
Bude však na výber: Buď s dobrým zárobkom v Nemecku toto zažívať,alebo v chudobných východných krajinách mať viac slobody.Ostane na každom,ako a čo si vyberie.
Myslím si však že mamon a peniaze nakoniec zvíťazia u väčšiny a ľudia budú pre peniaze žiť aj vo veľkom nebezpečenstve s pocitom a nádejou,že snáď sa mne nič nestane.OMYL.
Peniaze a sloboda sa nedajú porovnávať.Sloboda je to najdrahšie,čo človek môže mať.Len mnohí toto nevedia,lebo ju ešte nikdy nezažili.Dokonca si slobodne nevedia ani mobil vypnúť večer,alebo cez víkend.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1802 : Duben 06, 2016, 09:16:54 am »

Nanuk - máš pravdu. Výstižné !        Další článek, který s tím souvisí : http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399623-nemci-francouzi-i-italove-uz-toho-maji-dost-preji-si-konec-schengenu.html?sznhp=rss 
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1803 : Duben 06, 2016, 09:21:37 am »

nanuk - ja som vzdy prekvapeny, v akych zapadnutych mesteckach a dokonca aj dedinach na SK su uz nainstalovane kamerove systemy ... ja tu zijem v mestecku ca. 20 000 obyvatelov a na verejnych priestranstvach nie su ziadne kamerove systemy umiestnene ...

ono to s tou slobodou proste nefunguje, nie preto, ze by to chcela nejaka "vrchnost" ale proste preto, ze ludia su aki su - kradeze, bordel atd. to mas ja na Slovensku, a ked sa tomu chce spolocnost branit, tak musi slobody takto obmedzovat ... aj ked si clenom domorodeho primitivneho kmena niekde v pralese tak nie si UPLNE slobodny, lebo aj tam sa bud musis podriadit "prikazom" kmenoveho nacelnika, rady starsich atd. pretoze AJ TAM kebyze si kazdy robil co chce, tak kmen neprezije - tiez tam nemoze hocikto len tak vyuzivat potravinove zasoby kmena ale nezucastnovat sa na praci, tiez tam nemoze nikto len tak znasilnovat zenu alebo dceru atd.

tato spolocnost len proste ponuka viacej moznosti robit bordel takze musi prijmat aj silnejsie opatrenia v obmedzovani slobody.

ale mas slobodnu moznost ist zit niekam tam, kde obmedzenia su len minimalne - napriklad niekam na osamelu farmu v Australii, daleko od miest a dedin, nikto ti v tom nebrani, pokial dostanes prislusne vizum do Australie

absolutna sloboda neexistuje nikde a ak si tomu uveril, tak to je len tvoj problem ....

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1804 : Duben 06, 2016, 09:22:23 am »

kosmopolita - preverovania, kamerove systemy atd. by v Cechach alebo aj na SK boli aj bez Schengenu ...
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1805 : Duben 06, 2016, 09:23:21 am »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399604-zruseni-povinnosti-muslimskych-chlapcu-podavat-ruku-ucitelkam-pobourilo-svycarsko.html?sznhp=rss  Další věc, kterou by ,, sluníčkáři,, rádi , abychom respektovali a my v Evropě se podřizovali !  
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #1806 : Duben 06, 2016, 09:25:44 am »

kosmopolita - preverovania, kamerove systemy atd. by v Cechach alebo aj na SK boli aj bez Schengenu ...
  To asi jo, Rudo. Ale zavřeli bychom hranice. A nebezpečná musulmanská vlna by měla ,, šlus,,    P.S. to dodávám k mému příspěvku.     Jinak s kamerovými systémy to například je potřeba. Nevím jestli v malých městách, ale např. v Praze by to jinak dnes už nešlo.
« Poslední změna: Duben 06, 2016, 09:29:05 am od kosmopolita » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1807 : Duben 06, 2016, 09:52:38 am »

Německá vláda se rozhodla vzdělávat přicházející migranty v oblasti sexuální výchovy a připravila internetovou příručku, na které se mohou žadatelé o azyl dočíst vše potřebné o sexu.
Světová média zaujal projekt hlavně svým grafickým podrobným zpracováním - musím přiznat, že nejen světová média, ale i mne grafické pojetí příručky uchvátilo, veškeré obrázkové návody jsou precizní a detailni tak, aby se i ne zcela vzdělaný uprchlík dozvěděl o sexualitě co nejvice a co nejpodrobněji  Smích.
Zvláštní důraz je v kresbách věnován například i barvě kůže zúčastněných  Mrknutí.

Vláda se k tomuto projektu rozhodla poté, co zjistila, že statisíce migrantů přicházejících do Německa nikdy žádnou sexuální výchovu neabsolvovaly.

Příručka je dostupná v mnoha jazykových mutacích, a dokonce i pro analfabety, kteří neumějí číst, se chystá verze ve znakové řeči (Gebärdensprache), na což se velice teším  Mrknutí

Takze tady je příručka  Mrknutí

http://www.zanzu.de/de


Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1808 : Duben 06, 2016, 09:54:13 am »

nanuk - citas, co pise kozmopolita - v Prahe by to bez kamier uz ani neslo ...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1809 : Duben 06, 2016, 09:55:24 am »

hair - diky za prirucku, chces si o tom promluvit ? ;-)
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1810 : Duben 06, 2016, 09:55:49 am »

Rudo,zameral si sa len na kamery,ale ja som spomínal aj iné prostriedky,ktoré berú slobodu.Vynechaj teda kamery a skús dať názor na tie ostatné spôsoby sledovania.Nechcem bagatelizovať krádeže,ale ja som chcel zvýrazniť to,že budeme sa báť teroristických útokov a výbuchov kde kade po Európe.
Pred dvomi dňami bola uverejnená správa z Maďarska,že tajná služba upozornila na zvýšené nebezpečie útokov v Berlíne,Waršave a Budapešti.
Ja nebojujem proti iným názorom,ak je správny môže ho povedať človek ktorý žije hocikde a má farbu pleti hocijakú.Nechcem však aby sme my obyvatelia Európy museli pristúpiť na život,v ktorom sa budeme neustále čohosi báť.
Ja som už takú dobu zažil v totalite!!!!
Druhú totalitu tú migračnú už nie som ochotný podporovať a znášať.Chcem žiť v slobodnej Európe ,ktorá sa dokáže brániť v tejto vojne,aby uchránila naše deti a pripravovala im možnosti,ako ešte lepšie žiť a bez strachu,že to niekde niekto odpáli.Čo odpovieme našim deťom,keď sa niečo také stane v blízkosti ich školy a zomrú napr.ich spolužiaci? Tati,prečo ste dopustili,aby sem prišli takýto samovrahovia? Čo im potom odpovieme? Že sme sa len prizerali,vítali,ošetrovali,dávali najesť,ubytovávali,dávali vreckové,skrátka robili sme všetko len také,aby sme mohli v danej chvíli si žiť nerušene,aj keď je počuť výbuchy a náreky ľudí,ktorým títo bezohľadní vrahovia spôsobili obrovskú tragédiu.Veď poučme sa na iných,nemusí predsa nutne každému z rodiny niekto takto zomrieť,aby sme sa konečne postavili a povedali : TAK TOTO UŽ NECHCEME!!!!!!!

Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1811 : Duben 06, 2016, 10:06:06 am »

"Nechcem však aby sme my obyvatelia Európy museli pristúpiť na život,v ktorom sa budeme neustále čohosi báť."

no chciet mozes, ale musis sa zmierit s tym, ze v ludskej spolocnosti - a hlavne pri tych moznostiach (zbrane, technika atd.) ako su dnes, je to neralizovatelne.

kamery su len jeden zo sposobov "sledovania" (ty si hore zdoraznoval akoze na SK kamery nebudu, budu LEN v Nemecku, na SK bude zivot SLOBODNEJSI)

kludne mozme prejst aj k inym sposobom "sledovania" - existovali z afeudalizmu, za kapitalizmu, za socializmu ... proste UPLNE slobodna spolocnost neexistuje ... aj v indianskom kmeni musi byt nacelnik informovani, co robia jeho ludia, tiez ma donasacov, ktori mu oznamia, ze niekto nemaka tak ako by mal atd. ako spravne pises, zazili sme to uz v totalite - a to je len TVOJ problem, ze si si dal nakecat postavickami ako Havel a spol. ze to bude teraz nejako vyrazne INE ;-) proste UPLNE SLOBODNA spolocnost sa urobit neda

ine je co s utecencami, co s islamskymi fanatikmi atd. ano mozes volat po uzavreti hranic atd. a da sa to aj realizovat. z dlhodobeho hladiska ale tym, ze oni si zivot jednotlivca vazia menej ako"europania" ich bude stale viac a viac a Europanov stale menej (pri uzavretych hraniciach) cize jedneho dna aj tak vyhraju

je to proste osud tohto "europskeho" typu ludi, co chce mat maximalne 1-2 deti a potom cely zivot makat na materialne statky ;-) to nezmenis
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1812 : Duben 06, 2016, 10:09:41 am »

nanuk - napr. prehliadky motorovych vozidiel - mozno v Mnichove ich bude viacej, neviem, daj potom vediet o 1-2-3 roky ... tu u nas na dedine policiu nevidim ako je rok dlhy, pokial nebola nejaka havarka s autami ;-)

nemecka policia ma nekontrolovala uz aspon 10 rokov .... na SK som tak 2-3 krat do roka na tyzden a tak raz za 2-3 roky sa do nejakej kontroly dostanem ... hlavne ked idem navstvit rodinu a su nejake sviatky tak sa kontroluje na alkohol ;-) v D ma na alkohol nekontrolovali nikdy v zivote, jazdim tu od r. 1994 ;-)
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1813 : Duben 06, 2016, 10:13:29 am »

Rudo,máš pravdu,tie materiálne statky nás nakoniec oberú o všetko,čo náš život robí šťastným.
Mladé rodiny naozaj berú deti ako záťaž,ak ich má byť viac,dokonca majú len jedno,aby si mohli skôr  po materskej znova užívať a vnímajú materiálno dosť sebecky.Až raz sa zastavia a zistia,že vlastne skutočný život takmer ani nežili.
Ja sa snažím žiť tak,aby som sa raz nezľakol otázky: Čo si robil,keď si žil?Co???
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1814 : Duben 06, 2016, 10:18:59 am »

nanuk - taka je uz priroda, prezije ten, kto ma lepsiu "strategiu" a proste ti, co maju 8-10 deti maju momentalne lepsiu strategiu ;-)

co uz narobime, ja si este pamatam, ako nam "vtlkali" do hlav, ze vela deti = bieda, ze cosi take nemame robit atd.
ked sme sa s teraz manzelkou vtedy priatelkou rozhodli mat prve dieta len co som zacal po VS pracovat a manzelka este studovala, tak okolie na SK bolo "zhrozene" ze preco tak skoro, preco ked este studuje atd. atd. a zvladli sme to

este priklad - manzelka je z Polska a vtedy sa ludia na SK "vysmievali" poliakom ze maju vela deti, ze nic ine nevedia len deti robit atd. atd.

takze zakladna otazka vzdy je - CO VLASTNE CHCEME? (momentalne sme sa ako spolocnost rozhodli pre BONY ;-)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München