Trvalý vzťah
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Trvalý vzťah  (Přečteno 14238 krát)
MAJO1



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Květen 25, 2015, 01:46:03 pm »

Som slovák pracujúci v Nemecku pri Chemnitz tretí rok.Kedže som bez partnerky aj na Sk a drvivú väčšinu roka trávim v Nemecku tak som sa rozhodol pokúsiť nájsť si najideálnejšie trvalú životnú partnerku ktorá pracuje a býva v D,prípadne v okolí Chemnitz,Zwickau,Dresden...Nakolko rozmýšlam nad zmenou miesta pracoviska v okolí Munchen,Passau bolo by fajn keby si bola z toho okolia.Mám 47rokov,178cm,85kg,modré oči,malé fúzky a kratšie vlasy.Pracujem ako vodič.Moja zásoba nemčiny je na základnej urovni no vždy sa nejak dohovorím  Úsměv Medzi moje záluby patrí príroda,prechádzky,cestovanie,kúpalisko,kino,v zime sa vyblazniť v snehu,prípadne by som si aj rád zakempoval,no nemám s kým,rôzne výlety kdekolvek,v tomto smere som dosť univerzalny typ.Rád si občas zajdem aj na nejaký koncert,rôzne atrakcie atd......Hladám žienku skôr štíhlejšieho vzrastu,ktorá nevyhladáva urastených svalovcov,do cca 170cm,vek cca40rokov,mladšieho výzoru,usmievavú,veselšiu,empatickú,milú,srdečnú,rodinný typ,ktorá preferuje skôr prirodzenú krásu,nie rôzne dolíčovanie a podobne.Najideálnejšie keby si bola z dediny,respektive tvoja náklonnosť skôr k dedinskému životu,nie výhradne mestský typ,no HLAVNE NEHADAVÝ,uznávajúca ludské hodnoty ktoré sú v tejto dobe skôr raritou.Budem rád keby pripadalo do tvojej úvahy po čase spoločné bývanie.Samozrejme ja ponúkam to isté.Na tvojom vzdelaní mi určite nezáleží,ja mám "TIEŽ LEN" učnovku  Úsměv Takisto mi nebude vadiť tvoja širšia sex orientácia Škleb Pokiaľ sa cítiš sama a túžiš po nežných pohladeniach,spoločnom túlení sa,určite nemusíš váhať.Dosť dôležitá vec NEFAJCIARKA CIGARIET  Smích  a NEHOLDUJUCA ALKOHOLU.Pokial budeš prípadne aj z ktoréhokolvek kúta Nemecka nie až tak podstatné,najhlavnejšie je že si sa našla v týchto mojich riadkoch  Mrknutí Ak si slobodná mamina tak najideálnejšie s čo najmenším dietatom.Pokial túžiš po rodinnej pohode a zázemí tak ako ja,určite mi napíš pár riadkov o sebe,poteším sa  Úsměv Odpovede poprosím na makom2 zavináč azet.sk
« Poslední změna: Květen 31, 2015, 11:38:20 am od MAJO1 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München