Unfallchirurgie v Mníchove?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Unfallchirurgie v Mníchove?  (Přečteno 60433 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« : Květen 09, 2015, 08:33:12 pm »

V ktorej nemocnici v Mníchove máte dobrú skúsenosti s oddelením Unfallchirugie?
Ocením všetky slušné a primerané odpovede k téme!
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Květen 10, 2015, 12:15:51 pm »

Nikto nič? škoda
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #2 : Květen 10, 2015, 02:07:42 pm »

Co to je zas za dotaz? Jestli jsi mela uraz, mela jsi hned upalovat, respektive se nechat odvezt do nejblizsi nemocnice.
Nedavno jsem si tu "konecne" prodelala prvni zkusenost s pobytem v nemocnici, konkretne v Harlachingu, slo to tam vsechno hooodne pomalu, ovsem obavam se, ze to - pokud nejsi soukrome pojistena - nebude nikde lepsi. Doktori se stridaji velice rychle a na ruznych oddelenich, takze tvrdit, ze tam a tam je jeden dobry doktor, nema nejmensi smysl, nebot tam vubec nemusi byt.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #3 : Květen 10, 2015, 02:24:13 pm »

Pozri ja som sa už dávno nechala ošetriť, len nie som spokojná s prístupom lekárov všeobecne a niekto znalý veci mi poradil, že namiesto hľadať iného lepšieho ortopeda mám isť opäť na Unfallchirugie.

Ehm, ja som práve Harlaching chcela skúsiť, kedže tá iná nemocnica, kde som na Unfallchirurgie bola hneď, ako sa to stalo, v nej bol práve prístup lekárov bol totálne od veci  Co???

Pozri, mne by stačil doktor, čo by sa mi aj len RAZ venoval aj trochu viac, ako nevyhnutých "5 sekund" a riadne mi odpovedal na otázky, zdá sa, že ako Kassenpacient nájsť takého v Mníchove je docela fuška Hněv
« Poslední změna: Květen 10, 2015, 02:28:03 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #4 : Květen 10, 2015, 03:10:12 pm »

Ja jsem jsem stravila v Harlachingu na pohotovosti 6 hodin, nez zjistili, ze si me tam musi nechat, dalsi 4 dny, nez stanovili diagnozu a zacali se mnou neco delat. Na vizite se se mnou primarka zabyvala jednou, kdy mi oznamila behem cca. dvou minut, jaka vysetreni me cekaji. Vsechno ostatni mi komunikovala jedna hodne mlada doktorka, ktera sice chodila casteji, ale udajne nemela opravneni mi oznamovat zasadni veci, takze vsechno byly jenom neoficialni dohady. Kdyz jsem se bud ji nebo sester ptala, kdy bude nejake vysetreni, co se mnou hodlaji delat, kdy me planuji propustit, mela jsem dojem, ze vsechny strasne otravuju.
Skoro pochybuju, ze pri ambulatnim vysetreni k tobe budou pristupovat jinak, protoze osobne musim jit za par mesicu na jedno vetsi vysetreni a v nemocnici mi hned rekli, ze si mam hledat nejakeho externiho lekare, protoze tam na to nemaji kapacitu.
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #5 : Květen 10, 2015, 09:40:16 pm »

Barmherzige Brüder - St. 2/3 /Unfallchirurgie+Ortopedie/
http://www.barmherzige-muenchen.de/


Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #6 : Květen 25, 2015, 10:59:05 pm »

Bjetka, díky za "varovanie"

Ja som bola nakoniec inde a tam ma chceli po asi 2 hodinách čakania poslať domov  ... tak hovorím tomu mladému lekárovi, že či teda majú toľko iných súrnych prípadov, že ma chce poslať domov ...a on že obväz na zlomenine
si mám vymeniť sama doma a ja na to "ale ja nie som vyštudovaný lekár" a on,
že "to už učia aj malé deti" a ja "mňa to nikdy nikdy neučil" a "načo teda platím vlastne zdravotné poistenie" a on "z vášho zdravotného poistenia nič nemám"
a ja radšej mlčím, ale aspoň zavolal sestričku, že mi to "ukáže" a tá príde, pohrdavý výraz v tvári "to váš naozaj neučili, ako sa mení obvaz"?
a ja "nie" a potom mi začne robiť nový obväz a úplna "markíza de sade" a ja "prosím vás, dosť ma to bolí, nemôžete miernejšie" a ona sa potom aspoň trochu viac snažila ... a potom mi ten mladý lekár, ked som sa nenechala odbiť, aspon ukázal, ako smiem našlapovať ... inak prišla som tam, lebo mi dost opuchla noha so zlomeninou ...

musim ale dodať, že toto bolo skôr dosť extrémne, takýchto "dárečkov" som tam ešte nezažila ...  tam sa práve chovajú väčšinou skôr slušne, mám pocit, že často arogantní sú skôr mladší lekári, aj keď to nie je pravidlo ...
« Poslední změna: Květen 25, 2015, 11:09:18 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Květen 26, 2015, 05:52:09 pm »

Ja jsem jsem stravila v Harlachingu na pohotovosti 6 hodin
...
Na vizite se se mnou primarka zabyvala jednou, kdy mi oznamila behem cca. dvou minut, jaka vysetreni me cekaji. Vsechno ostatni mi komunikovala jedna hodne mlada doktorka, ...
Zajímavé, naše několikanásobné zkušenosti s harlachingem jsou velmi podobné.
Kdysi jsem tam pár dní ležel, doktorka se se mnou nechtěla dvakrát bavit, každý dotaz ji obtěžoval. Až při odchodu zjistila, že jsem byl privátně pojištěn a zněla tak, že jako kdyby to věděla dřív...
No potěš.

Vrchol všeho pak byl, když jsme tam přišli s dcerou se spalničkami, už na dveřích stílo upozornění "vyrážky hlaste na vrátnici", což jsem učinil...stejně nás ale pitomci nechali několik hodin čekat s osypaným a kašlajícím dítětem mezi všemi ostatními. Než stanovili diagnózu, prošli jsme dvě ordinace, samozřejmě s dvojím čekáním.
Když pak určili diagnózu, vedli nás málem sklepem...a v pokoji zřídili málem podtlakovou komoru...což samozřejmě po té době čekání v plné ordinaci už bylo celkem k ničemu.

Takže dojem z Harlachingu, suma sumárum: jedna ruka neví, co dělá druhá, zmatek nad zmatek. radši jinam.

Großhadern nám oproti tomu zatím poskytli péči nez podstatných nedostatků.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #8 : Květen 28, 2015, 06:54:28 pm »

kleena, tiež nemám v Harlachingu dobré skúsenosti ...
nebudem to tu ale radšej rozoberať, lebo sa toho zasa chytí hair a jej poslušní "otroci" (vid jirike a spol)
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #9 : Květen 28, 2015, 08:13:22 pm »

Dokedy tu bude?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #10 : Květen 28, 2015, 10:30:32 pm »

Dokedy tu bude?

Myslis dokdy tu bude Jahoda?
No asi naveky, proste porad, furt, imrvere....  Smích
Neverending Story .....  Smích
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #11 : Květen 29, 2015, 10:47:20 am »

a takto dodrbete každú tému ...  Co???
začnite konečne žiť vlastným životom, obaja, nie mať toto forum ako náhradný život ... každému tu už leziete na nervy ...

Mne osobne sa hnusíte obaja!
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 11:12:20 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München