predaj nabytku
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: predaj nabytku  (Přečteno 60180 krát)
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Březen 29, 2015, 07:18:43 am »

Ahojte vsetci.
Stahujem sa spat na SK a mam na predaj nejaky nabytok:
-jedalensky stol
-manzelsku postel
-obyvackovu stenu
-stol do obyvacky/ navrchu kamen
-mraznicka 80L, A++, este v zaruke
Ak ma niekto zaujem, kontaktujte ma.
Byvam vo Weeze (DE)
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1 : Březen 29, 2015, 01:20:38 pm »

Ako dlho si žil v Nemecku?
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #2 : Březen 29, 2015, 01:47:55 pm »

Velmi kratko...asi 1/2 roka....ja som predtym byval v NL.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Březen 29, 2015, 01:58:46 pm »

A v Holandsku bolo lepšie ako v Nemecku,potom len otázka,prečo ideš do Sk,nepáči sa Ti tu,alebo máš frajerku doma,alebo super job?Viem,že to tu nie je med lízať,akú prácu si tu robil?
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #4 : Březen 29, 2015, 02:04:53 pm »

V NL bolo tiez dobre, ale zivot je tam drahsi.
Na SK odchadzam z rod. dovodov...cakame s manzelkou dieta.
A robil som v sklade.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #5 : Březen 29, 2015, 02:27:29 pm »

Ale na Slovensku budú prídavky smiešne a Sunar drahý,lebo Slovensko sa takto chová k budúcej generácii.Potom zvýšia rozpočet imigračného úradu,lebo chýbajú ľudia a príde prisťahovalci,ktorým dajú byty zadarmo,ako to už urobili v 90-tych rokoch.Prečo by svojim mali dať???Kde to má logiku?Co????? Ale ľuďom z Ázie to dajú,veď treba pomáhať.
Som sa rozohnil,lebo odporuje to normálnosti života.Cudzím dám svojim nie,tým dám hypotéku na celý život a mám ich v hrsti-budú ekonomickí vazali,budú musieť pracovať za to,čo im boľševik dá!!
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #6 : Březen 29, 2015, 02:35:25 pm »

Ja viem a uplne ta rozumiem a chapem....ale ak ostaneme tu, tak mi z vyplaty ostava asi 200e, kdezto na SK budem mat to iste a jedno velke +, rodina a priatelia.
 Povodne sme tu chceli ostat, ale kedze manzelka nema na nic narok, tak nemame na vyber.
 Mimochodom, tu jej nepriznali nic a na SK dostala aj podporu a vyzera to tak, ze dostane este aj matersku. Vivat EU!!!
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #7 : Březen 29, 2015, 02:53:14 pm »

je to smutné,keď si predstavím tie húfy Rumunských a Bulharských cigáňov na odpočívadlách v Nemecku,ktorí robia neskutočný neporiadok po sebe a berú a budú brať soc.dávky.Kde je spravodlivosť,to naozaj my nakoniec budeme utláčané etnikum?Co???Co?????
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #8 : Březen 29, 2015, 03:04:32 pm »

Samozrejme....a potom mozno my, ako to utlacane etnikum, dostaneme vsetko zadarmo.....hahahahaha...
 Je to podla mna jedno velke svinstvo!!!
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #9 : Březen 29, 2015, 03:15:16 pm »

Máš pravdu,jedno veľké svinstvo,vôbec by som teraz nechcel byť mladý človek,lebo vás nečaká nič dobré.Prepáč,ale tak to cítim,samozrejme to nikomu neprajem,ale tak sa to vyvíja.po príchode na Slovensko vám obom prajem,aby ste čo najmenej cítili boľševikov,ktorí vám budú riadiť život,od úradov až po prácu.Skús sa prihlásiť na pracovné miesto v úrade.Ak nemáš predkov boľševikov,nemáš šancu,to je len pre vyvolených.
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #10 : Březen 29, 2015, 03:17:38 pm »

Dakujem....uvidime co bude na SK.
 A nikde nieje napisane, ze sa nemozem vratit spat...ked uz bude dieta trosku vacsie.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #11 : Březen 29, 2015, 03:36:43 pm »

Ja by som sa teda na SK nevracala a najmä nie s tým, že sa tu má narodiť dieťa ... možno jedine tak, žeby tvojej manželke jej mama na začiatku trochu pomôže, tak na pár mesiacov na SK, ale inak nie, tu je pre deti omnoho viac kvalitnej ponuky (voľný čas, atď) ako na Slovensku ...

p.s. ale akože ma nič do toho, napriek tomu prajem veľa štastia aj po návrate
Zaznamenáno
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #12 : Březen 29, 2015, 03:40:10 pm »

Tiez sme si tak najskor mysleli....ale kedze nas odvsadial doslova vyhodili, tak nemame na vyber......
 V praci mi viac penazi nepridaju a nemame inu moznost, ako sa vratit spat na SK.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München