pracovní smlouva
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: pracovní smlouva  (Přečteno 20078 krát)
karlik267



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 28, 2015, 05:43:08 pm »

Nazdar,
mám menší dotaz ohledně pracovní smlouvy. Našel jsem si práci v jedné německé stavební společnosti. Pracovní smlouvu už mám. Jen mě zaráží, že je v ní napsana hodinová mzda v čistém. Je to špatně nebo mám čekat ještě nějaké další srážky ze mzdy či je to konečná částka. Děkuji za vysvětlení.
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #1 : Březen 28, 2015, 09:38:02 pm »

To je divny. Cista mzda je hrozne relativní. Je tam opravdu napsáno Nettolohn? Nebo je to pres nejakou agenturu, co uz to rovnou přepočítává na čistou mzdu? Úsměv

Oni vědí, jakou mas steuer Klasse? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München