Pravnik. Familienrecht. prosim o pomoc.
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pravnik. Familienrecht. prosim o pomoc.  (Přečteno 47873 krát)
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« : Říjen 16, 2014, 12:43:48 pm »

Nazdarek. Potrebuju pomoct. Z byvalou sme se rozesli a ja se odstehoval. Chvili na to ji socialka malou odebrala do kurzzeit pflege.  Ted je to tri mesice a ona chce ted malou zpet. Ja s tim nesouhlasim protoze je psychicky nemocna. Mela psychozu byla zavisla na drogach. Bere denne Seroquel 400 mlg. Navic ma problemy z alkoholem. Ted prisla s tim ze dela terapii a ze uz mesic nepije a proto se muze starat o malou. Ja stim nesouhlasim protoze vim ze hned jak malou dostane zacne zase vse na novo.  Zacala teda ted s tim ze mi necha vzit sorgerecht.  Potreboval bych pravnika. Slysel jsem ze je moznost ziskat pravnika na amtsgericht. Mujcissty plat je necelych 1300 euro. Muze mi nekdo napsat postup jak mam postupovat? Diky za info.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #1 : Říjen 17, 2014, 10:51:49 am »

Posli mi email a já ti pošlu žádost, kterou podáš u místního soudu a ti rozhodnou o bezplatném advokátovi.
Zaznamenáno
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« Odpověď #2 : Říjen 17, 2014, 03:26:13 pm »

Mirasek1[zavináč]seznam.cz   diky moc
Zaznamenáno
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« Odpověď #3 : Říjen 18, 2014, 07:34:56 pm »

Diky moc za imail. Budu neco platit jak to budu odevzdavat u soudu?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Říjen 18, 2014, 10:17:45 pm »

Já nevím. Já jsem nakonec celý spor s pojišťovnou vyřešil mimosoudně. ale myslím, že max. nějaký poplatek v desítkách euro. Až ti to schválí, tak se zeptej advokáta.
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #5 : Říjen 19, 2014, 07:34:07 am »

Jedna z moznosti je, ze si najdes advokata na Familienrecht, zavolas mu a on nebo sektretarka ti reknou, zda podaji za tebe zadost o Prozesskostenhilfe a daji ti termin. Nekdy je to tak, ze advokat chce "zalohu", kterou ti po proplaceni Prozesskostenhilfe vrati, nekdy ani zadnou zalohu nechce. Dalsi z moznosti je advokatni poradenstvi pro HarzIV, i kdyz jim nejsi. Zde ti reknou, jak mas postupovat. Nicmene po precteni tveho clanku jsem spis skepticka. Pravo ditete na oba rodice (nikoli pravo obou rodicu na dite!) je prednostni a jestlize mala ma na maminku vazbu a tato se navic podrobila terapii ( i kdyz pouze mesic, coz je pocatek) vidim to pro tebe dost skepticky. Pokud bude manzelka o dite usilovat, muze napr. dosahnout umisteni v zarizeni pro terapii neco jako dlouhodobe sanatorium, kde bude dite s ni. Navic zde hraje relativne malou roli, jak dlouho je terapie uz uspesna, ale snaha o to se stat dobrym rodicem. Stejne drzim palce, hlavne pro malickou.
Zaznamenáno
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« Odpověď #6 : Říjen 19, 2014, 09:28:46 pm »

Diky za spravy.  Budu bojovat
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #7 : Listopad 02, 2014, 12:45:11 pm »

http://www.muenchen.de/service/branchenbuch/R/288.html

Tu mas zoznam pravnik specializujucich na rodinne pravo:)..ono ostravak si v tazkej situaci..casto krat potom zeny ci muzi ked sa rozvadzaju vytahuju spinu a podobne nezmysly na povrch...ludia ostanme ludmi ..zivot je kratky nato aby clovek roibil cloveku zle veci.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #8 : Listopad 02, 2014, 06:19:30 pm »

Harry, ted jsi ode me dostal plusko, vsiml sis? :-))

Milan
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München