Pmk Medical Care
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Pmk Medical Care  (Přečteno 109655 krát)
dorka71



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Srpen 21, 2014, 06:22:52 pm »

Dobrý den,
je zde někdo kdo by mohl podat info o PMK Medical Care. Lze se na ně spolehnout?
Měla bych k nim nastoupit do kurzu jazyka v září a odcestovat do němec v prosinci.
Není zde nějaký zdravotník, který by s nimi měl jakoukoliv zkušenost?
Na netu není žádná zmínka, jen jejich inzeráty.
Děkuji a spoléhám, nerada bych své děti poslala do pasti.
Pěkný podvečer  Úsměv
« Poslední změna: Srpen 21, 2014, 10:41:18 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 22, 2014, 11:24:07 am »

Moc nerozumím zmínce o Vás a jazykovém kurzu a Vašich dětech. Kdo k nim má nastupovat - Vy, nebo děti?

Nicméně o firmě nic nevím, pokud jsou ale všude jen jejich nabídky a žádná jiná zmínka, je to řekněme neutrální skutečnost, ale na nejspodnějším okraji... Ticho po pěšině může znamenat i to, že ti, kdo by se byli negativně zmínili, byli přesvědčeni, ať to nedělají.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
dorka71



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Srpen 22, 2014, 05:00:18 pm »

Dobrý den.
Děkuji za reakci. Mám k nim nastoupit já. Dcery zůstanou doma, studují zde.
Mám zde jakési fin. závazky a proto bych velmi  nerada naletěla. Rozhodla jsem se  POPROSIT o jakékoliv info o této společnosti. Ani když jsem šla přímo na .de, znov mne to vrátilo k české odnoži.
Proseděla jsem na netu již 2  dny a stále jen jejich inzeráty a žádné info od klientů, jež takto přešli.
Je to zvláštní, nemyslíte?
Je nějaká možnost si tuto společnost prověřit, než se jim na rok upíši?
Jste schopen mi nějak poradit?, pomoci?
Děkuji.
Pěkný den Úsměv
Zaznamenáno
fenot



Karma: 2
Příspěvků: 34



« Odpověď #3 : Srpen 22, 2014, 08:23:05 pm »

PMK Medical Care ne!

Už se zde někdo ptal před cca půl rokem.

=== admin ===
Smazáno na žádost agentury Smutek
Kdo chce info o agentuře, napište fenotovi
« Poslední změna: Listopad 25, 2014, 06:41:03 pm od David » Zaznamenáno
dorka71



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Srpen 22, 2014, 11:06:51 pm »

A můžeš mne v tomhle tom ohledu nasměrovat? Děkuji za vše, předem děkuji.
Asi se nejedná asi až tak o můj život, ten jsem již propásla, spíše poslání pro mé dcery. Děkuji a přeji krásné dny, Liba Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #5 : Srpen 23, 2014, 08:25:17 am »

Ste idioti,alebo co?Zdravotne sestry v Mnichove a inde v Nemecku hladaju priamo nemocnice,alebo opatrovatelky sa mozu dostat priamo do domovoch dochodcov a clovek je kmenovy zamestnanec...uz rozmyslajte a neverte na akesi dobre agentury..princip agentury je zarabat na zamestnancov.


http://www.klinikum.uni-muenchen.de/Stellenanzeigen/de/kat-pflege/index.html

http://www.klinikum.uni-muenchen.de/Klinik-und-Poliklinik-fuer-Strahlentherapie-und-Radioonkologie/de/index.html

http://www.100-pflegejobs-am-opz.de/freie-stellen

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Srpen 23, 2014, 08:26:26 am »



  Dorka co brani Tebe alebo tvojim dceram posielat ziadosti priamo do nemeckych nemocnic a vyhnut sa spoluprace s agenturami?
Zaznamenáno
dorka71



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Srpen 23, 2014, 09:37:00 am »

Brání mi v tom jazyk, proto ta agentura s jazykovým kurzem.
Nevidím v současnosti jiné řešení. Snad se to bude dát vydržet ten rok pod agenturou a zdokonalovat se v jazyce.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #8 : Srpen 23, 2014, 01:01:39 pm »



  Ja poznam slovenku dosla tu pred par rokmi nemcina velmi slaba a napriek tomu ju nemocnica v Mnichove zobrala ako zdravotnu sestru hned a tolerovala jej slabu nemcinu...popri zamestnani si robila nemcinu..kurzy..to odporucam aj Tebe...poznam babu co robila v personalke v nemecku a vravela ze doslo vela slovenok bez nemciny a niektore nemocnice do tyzdna vyhodili,lebo nevedeli nic nemecky..cize je naivna predstava ze agentura ti zaruci to,ze bez nemciny prejde v nemocnici....na miesto blazniveho napadu ist cez agenturu si posli ziadosti priamo na nemocnice a riskni to,alebo si daj najprv nemcinu dokopy a potom oslovuj uz priamo nemocnice nie agentury.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #9 : Srpen 23, 2014, 02:00:02 pm »

Ja poznam slovenku dosla tu pred par rokmi nemcina velmi slaba a napriek tomu ju nemocnica v Mnichove zobrala ako zdravotnu sestru hned a tolerovala jej slabu nemcinu...popri zamestnani si robila nemcinu..kurzy..to odporucam aj Tebe..

harry, nekecáš občas? Sestra sa musí jednak dorozumievať s pacientom, jednak musí rozumieť pokynom lekára.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Srpen 23, 2014, 04:09:39 pm »

Jesenna vila veciu brzdu ako Teba som nevidel..takze ak ta osoba pojde cez nemecku agenturu robit do nemocnice tak podla teba sa dohovori nemecky,ale ak pojde priamo ako kmenovy zamestnanec sa nedohovori?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #11 : Srpen 23, 2014, 04:10:33 pm »

Jesenna vila no vidis a ja poznam osobu zdravotnu sestru  ktora ma skolu nato ale zacinala v nemecku ako zdravotna sestra a hned od zaciatku ako kmenovy zamestnanec...to cumis co... Valím oči! Super! a so slabou nemcinou....
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #12 : Srpen 23, 2014, 05:58:10 pm »

Jesenna vila veciu brzdu ako Teba som nevidel..takze ak ta osoba pojde cez nemecku agenturu robit do nemocnice tak podla teba sa dohovori nemecky,ale ak pojde priamo ako kmenovy zamestnanec sa nedohovori?

harry, dorka píše, že najprv by išla na kurz a až o 2 mesiace by nastupovala do práce ... takže by iste nešla robiť s mizernou nemčinou do nemocnice ...
« Poslední změna: Srpen 23, 2014, 06:54:31 pm od jesennavila » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #13 : Srpen 23, 2014, 07:25:22 pm »

a co tak urobit si najprv kurz nemciny a potom si posielat ziadost priamo na nemocnicu?=
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #14 : Srpen 23, 2014, 09:56:28 pm »

hary - ved hej, ale ten kurz nemciny moze byt problem, lebo mnohe z tych opatrovateliek/zdravotnych sestier hovoria, ze im ta nemcina proste nejde do hlavy a tak sa ju nemozu naucit ...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München