poptávka práce, info v topicu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: poptávka práce, info v topicu  (Přečteno 19580 krát)
m4tes87



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Červenec 03, 2014, 07:26:36 pm »

Ahoj, Dobrý den,

sháním se po práci/brigádě v Rakousku... ideálně Linz, ale není podmínkou..
Pokud byste o nečem věděli, prosím nabídněte, jsem z oboru průmysl-strojního, automotive průmyslu a IT (SŠ) (poskytovatel internetu ISP, servis PC, NB a všeobecně HW, obchoďák,..)

Umím a dorozumím se anglicky, s němčinou jsem zatím od března v začátcích ;-) adále rozumím polsky a rusky..

bavilo by mne se i o někoho starat, pomáhat, klidně i doučovat (jazyk AJ, práce na PC, gramotnost atd..) (VŠ - PdF UHK, 5let při práci)
mojí velkou zálibou je sport, crossfit, turistika, cestování..
taktéž mám zkušenosti ze stavebnictví, designu, projektování, návrhy - konstruktér 2D 3D, strojní konstrukce, díly
zahradnictví, gastro, cokoliv..

velice rychle se učím a dokážu se přeorientovat na nové věci
auto mám, jsem plně mobilní a dojíždění za prací mi nevadí, pravidelné cestování jako např. servisák, nebo obchoďák př. Praha > LINZ atd. není problém, nabídně cokoliv od A do Z, děkuji všem!
Zdenek (26)
« Poslední změna: Červenec 03, 2014, 07:39:55 pm od m4tes87 » Zaznamenáno
ingama



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Červenec 11, 2014, 03:36:59 pm »

Ahoj, je volne miesto v cinskej restike v Linzi. Hladaju casnika ( nemusi byt vyuceny) s nemcinou.Ako sa vies dorouzumiet??
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München