hledam nekoho z Vogelstangu a okoli
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledam nekoho z Vogelstangu a okoli  (Přečteno 51500 krát)
michaelaCH



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Leden 23, 2014, 11:36:00 am »

ahoj hledam nekoho z Vogelstangu a okoli..nikoho tu neznam
« Poslední změna: Duben 23, 2014, 08:55:39 pm od David » Zaznamenáno
autopok



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #1 : Únor 08, 2014, 05:48:59 am »

ahoooj z Ludwigshafenu Karel
Zaznamenáno

sympaťanda by nebyla??
Evittka



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Únor 12, 2014, 04:54:04 pm »

Ahojky Úsměv já jsem v Käfertalu,bydlíme tady i s přítelem skoro rok,taky tady skoro nikoho neznáme,ale snad brzo poznáme.Není to daleko od tebe,navíc ve Vogelstangu vím dokonce o jedné češce,už jsme se i setkaly:-) Jestli budeš chtít,ozvi se a dáme sraz:-) Eva Mrknutí
Zaznamenáno
michaelaCH



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Duben 23, 2014, 11:34:59 am »

ahojky ..prosim nevis o nejake praci na odpoledne tak od 15hodiny?neumim jeste moc nemecky,hledam marne a uz si nevim rady kam se obratit
Zaznamenáno
Dominika25



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Duben 25, 2014, 09:51:53 pm »

Ahoj, ja jsem z Hirschbergu.. jsem tu jen asi 3 tydny, ale uz jsem se byla podivat tramkou do Rhein Neckar Zentrum po obchodech.. jinak moc jeste neumim jezdit a auto mi budou kupovat pozdeji... tak kdyby jsi chtela, mohu kdykoli ve vsedni den od cca 8:30 do tak 15:30... ale penizky na pripadne nakupy budu mit az zacatkem kvetna, ted bych mohla tak na kafeto.. ale rada bych s nekym vyrazila
D.
Zaznamenáno
michaelaCH



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Duben 26, 2014, 12:31:12 pm »

ahojky ..dnes je prave setkani cechu a slovaku v Gemrsheimu hospudka je U stastne Stisky ..budes tam vitana.na prtalu nasinci najdes presnou adresu ..je slet slet carodejnic
Zaznamenáno
Dominika25



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #6 : Duben 29, 2014, 09:31:32 pm »

chyo to jsem propasla Smutek mam volno od zitra vecer, cely ctvrtek i patek i sobotu, ready musim byt az v nedeli v sedm  rano.. kdyby jste chteli cosi podniknout....
muj mail: dominika.matyskova[zavináč]gmail.com   tam chodim porad....
Zaznamenáno
Shodan91



Karma: 0
Příspěvků: 8


23 Jahre, ich mag klettern und In-line fahren.


« Odpověď #7 : Srpen 11, 2014, 12:38:54 am »

Ahojte byvam v okoli Ludwigshafen presnejsie v Rheingönheim, mam tu zopar nemeckych kamosov no ale neni to to co SK/CZ kamarati, jediny slovak s kym sa tu v DE rozpravam je brat, inak nula bodov. Ak niekto ma chut sa zoznamit, tak sa mi ozvyte na mail, Jozef.Pachinger[zavináč]atlas.sk  Tschüs Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München