Prodáme štěňata
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prodáme štěňata  (Přečteno 36356 krát)
iObojky.cz



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Listopad 23, 2013, 07:08:30 pm »

vážení krajané žíci v německu , žádám vás o radu případně pomoc. Jsme majitelé chovatelské stanice plemene Greyhound. Minulý týden se nám narodila štěňátka která by jsme rádi nabídly i za hranice České republiky. Můžete nám prosím doporučit německé inzertní weby kde by se dal umístit inzerát na zadání štěňat?  Inzerát není problém samozřejmě přeložit do němčiny- můj otec je totiž původem němec a já němčinu ovládám jako přirozený jazyk. Pokud třeba někdo z vás bude chtít vědět něco více o naší ch.s., můžete se podívat na web www.greyjet.cz   a Ti z vás kteří mají pejska, a rádi by si na něj nechali vyrobit z pravé kůže a poctivou sedlářskou technikou (tzn. vše ručně) obojek, vodítko atp, těm doporučuji náš druhý web www.iObojky.cz    ( kde je  link na facebook a kde můžete kliákat na "to se mi líbí" . Ahoj do německa. Tom Hajný a Martina Procházková


odpovídat můžete na :
BloemenTransportCz[zavináč]seznam.cz
Jumping.Jet[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #1 : Listopad 24, 2013, 11:28:05 am »

nevím, jestli budou Němci ochotní si pro štěně přijet do ČR, myslím, že to bude problém. My jsme měli štěňata MOK tady v Německu a byl o ně velký zájem a za dobrou cenu, ale když jsem pak chtěla pomoci lidem, kteří měli štěňata v ČR, nikdo si pro ně nechtěl jezdit. Vysvětlovali mi to, že by mohli mít problémy na hranici atd.
Zaznamenáno
iObojky.cz



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Listopad 24, 2013, 09:50:07 pm »

Jste hodná , děkujem za váš názor. Ale i tak vás chcem požádat o tipy na inzertní weby. S tím strachem z problémů  na hranicích je to neopodstatněné. Protože Českomoravská kynologická unie ( ČMKU ) totiž vydává výjezdní dokument pro pejska kterého si kupují zahraniční zájemci od chovatelů z ČR. Funguje to tak, jako když si chcete v německu pořídit auto a přihlásit ho v ČR nebo kterémkoliv státě EU. jen spousta zájemců o pejsky kteří nikdy nekupovali tzv. přes hranice o tom neví. Tento dokument je plně uznáván každým úřadem veterinární správy a všech ostatních dohlížejcích na koupi psa.
Budem rádi, když navštívíte naše facebookové stránky. A to : Greyjet.cz  - chovatelská stanice greyhoundů Jumping Jet  a také iObojky.cz - obojky a vodítka a dáte nám " to se mi líbí " 
Tomáš a Martina           
Zaznamenáno
hanninde



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #3 : Listopad 24, 2013, 11:25:34 pm »

Zdravím,

já bych to zkusila dát na:

ebaykleinanzeigen.de
quoka.de
meinestadt.de
markt.de
kalaydo.de

Hodně prodaných štěňat přeju  Mrknutí

H.
Zaznamenáno
iObojky.cz



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Prosinec 01, 2013, 09:28:11 pm »

děkujem. Tomáš a Martina
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #5 : Prosinec 02, 2013, 09:12:54 am »

www.tierwelt.de, ale inzerce není zadarmo. Budu ráda, když napíšete, jak jste uspěli, já jsem tam, ale z Německa vždy prodala velmi rychle celý vrh.
Zaznamenáno
iObojky.cz



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #6 : Prosinec 07, 2013, 01:28:08 pm »

a co máte za chovnou stanici? máte nějaký web?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München