Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828101 krát)
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #510 : Únor 05, 2015, 10:43:48 pm »

Jinak Zikmund je tlusta zena jednoho ridice co se doma nudi, protoze ji nikde bez nemciny nechtej. Tak tady prudi s debilnima otazkama, krava blba.
« Poslední změna: Únor 05, 2015, 10:47:54 pm od dochloite » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #511 : Únor 06, 2015, 07:09:47 am »

Tak vidíš Zikmunde, jsi tlustá žena a ani jsi o tom nevěděl Škleb, ale dochloite a spol. to musí vědět a co teprve honzík 3333,to je hlava to není jen tak někdo, oni totiž nejsou tak tupí jako my. Jo a ještě jsi z ostravy zcela jistě, cože? že jsi tam nikdy nebyl, to nevadí, kluci mají svoje informace. Takže teď jsi prostě z Ostravy a ještě k tomu jsi tlustá žena, tak se s tím   Šok Šok budeš muset smířit. Joooooo holt život je změna   Škleb Škleb
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #512 : Únor 06, 2015, 07:30:57 am »

Jo jo a ja a Konstanz jsme Jerry, pak Dr. Jakyll a Mr. Hyde a spousty dalsich jmen co jsme od vas vsech primitivu dostali. A Honza333 je pro vas hloupak, protoze cely zivot taha zelezo a boucha a kope do box. pytle... Vy jste ale sebranka lharu a polointeligentu! No co jineho cekat od nekoho kdo umi jen tocit volantem.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #513 : Únor 06, 2015, 08:10:10 am »

já jsem nikdy nic takového nepsal nebo jo, si to projdi ještě jednou, ale už jsem si zvykl že z psaného textu máte problém získat informace, a nebo jen některé jak se vám to hodí. Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #514 : Únor 06, 2015, 08:17:40 am »

A pokud vím tak člověk, kterému se říkalo Jerry, tady byl a odešel, dobře nemusíš to být ty  nebo konstanz, stejně jako nejsou zikmund  a michal 69 z ostravy, my jenom reagujeme na vaše hloupé  příspěvky kdy všichni musí být nutně z OV i když ve skutečnosti je tady většina lidí z Prahy a okolí, a nikdo neumí německy nikdo ničemu nerozumí, jen vy věrozvěstové, ale pozor Honzík 3333 už je pomalu chytřejší než ty a konstanz a to tu byl dva dny. Víš u něj já nemám rád když někdo ví o něčem kulový, ale strašně zasvěceně o tom kecá.
« Poslední změna: Únor 06, 2015, 08:21:57 am od evropan7 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #515 : Únor 06, 2015, 01:13:44 pm »

Evropnan, nekomu staci pohled a vidi. Nekdo si musi nabit hubu, ale to je o prirozene inteligenci a umet bleskurychle zhodnotit situaci. Takovy buřtík z DP Ostrava s insolvenci, v mikine DP Ostrava a v teplakach nevi o svete nic a je v D jako alenka v risi divu. Ja vas tam videl na vlastni oci a dodnes se smeju. Ale taky jsem v D zacinal a vim sve. Takze klid buzny, chce to cas a pili a jednou mozna prijde cas, kdy si dokazete i sami nakoupit.....
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #516 : Únor 06, 2015, 02:50:44 pm »

Dochloite a Honzo3333...vy jednoho úplně zmatete Co??? tak jednou jsem řidič z Ostravy co má ve sklepě a ve skříni hromadu triček a teď jsem zase ostravská dívka Kroutím očima patrně jeho žena, či družka. Je opravdu vidět, že jste komicí první třídy...Dochloite a hloupákem jsi myslel hlupáka? To je dobrý. Ale musím napsat, že já jsem Honzovi3333 nenadával/a ,to on většinou nadává mne. Neodpoví na nic a jen nadává. Jo a Honzíku3333, to s tou vyfocenou SMSkou se ti moc povedlo, avšaak dokud neodpovíš na to, proč Ti v ní Marina děkuje, tak s ní nedokážeš vůbec nic. Má cenu použitého toaletního papíru Nevím co si myslet/Nerozhodný a je jen k smíchu,asi jako vy, jen o trochu méně;D  Tak co, už budete odpovídat? Naše parádní diskuse by se tím krásně oživila Úsměv zatím se mějte krásně Polibek
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #517 : Únor 06, 2015, 03:19:37 pm »

Se zenskou se nebudu bavit...  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #518 : Únor 06, 2015, 04:42:55 pm »

 Polibek Polibek Polibek...tak Ty se nerad bavíš se ženami?  A nám nadáváš do buzen? To je nějaké divné, ne? Smích A co ta Marina, proč Ti děkovala?? Mrknutí
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #519 : Únor 06, 2015, 09:30:42 pm »

Panove a damo, dokud sem nedate vyplatnice, ktere vas usvedci ze lzi, tak je tato trapna diskuze o nicem!
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #520 : Únor 06, 2015, 10:18:15 pm »

Dochloite a nevadí Ti, že jsi tady spolu s Konstanz a s Honzou3333 každému k smíchu a že si tu z vás děláme srandu? Že vás tu nikdo nebere vážně a pro každého jste buď srandystí a komicí? Nebo třeba i něco horšího Šok Šok A víš, že mne baví to naše dopisování? Vždy se těším až přijdu z práce a přečtu si zase ty vaše nové pohádky Úsměv Chlapci, já vás miluji. I Honzu3333 který nemá ženy rád Polibek tak chlapci, jen vydržet!!!
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #521 : Únor 06, 2015, 11:07:01 pm »

No honzíku3333 nevzpomínám si, že by jsme se někdy viděli, to asi těžko a mikinu DPO bohužel nevlastním, teď mne tak napadlo, já vlastně nemám ani tepláky, ani v insolvenci nejsem, jestli to není chyba, a nebo že bych to všechno měl? Ale ty to vlastně budeš vědět líp než já, protože ty to vyhodnocuješ bleskurychle, vlastně se asi  zbytečně podceňuješ, já myslím že blesk je tvůj pomalejší brácha.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #522 : Únor 07, 2015, 07:40:00 am »

No vetsi prolhanou sebranku nikde krome MHD Mainz siroko daleko nenajdete, oni si vas tam vybirali podle IQ, cim vetsi blbl, lhar, zadluzenec, povl a asocial tim vetsi sance...A jeste ty vase slinty a lzi poustite verejne do eteru. Dokud tady nebude papir o mzde, tak s vama nema smysl ztracet cas, holoto zebracka,zadluzena a zakomplexovana :-)
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #523 : Únor 07, 2015, 10:37:05 am »

Dochloite a v čem jsem lhal konkrétně, výplatní pásku od svého informátora jsi viděl, jak si tady výše psal a shodli jsme se. 
Á jó já napsal 2100 základ  a ono to je jen 2089, tak to sorry, že jsem to zaokrouhlil, to jsem nevěděl že jsi takový cimprlich.
 Takže já nevím co chceš pořád vidět. Vždyť základ víš tvůj zdroj má taky daňovou třídu 3 takže je to stejné, pořád nevím v čem jsem konkrétně lhal. Ty když už nevíš kudy kam,  tak tady napíšeš tyhle bláboly ty mne neznáš ale víš že jsem zadlužený  a já nevím co všechno ještě. Nebo že bych tady ještě vložil výpisy z rejstříků dlužníků a insolvenční rejstřík a já nevím co ještě, ale bez  udání jména a RČ, stejně nepoznáš, že jsem tam nikdy nefiguroval. Já nevím, já s  exekutory a  insolvencí ještě nepřišel nikdy do styku, ale vy chlapci asi jo když o tom furt melete. Kromě toho já tebe taky neznám výplatní pásky a kolik platíš kde za bydlení,  po tobě nechci protože mě  to nezajímá. Možná máš víc možná míň to je tvoje věc, dvojdomek s tebou nemám hypotéku si s tebou neberu, tak nevím co bych ti měl dokazovat . Tak nevím proč to tak enormně zajímá tebe.
  Já vlastně ani nevím v čem vám lhal SL, podle toho co jste tady napsali vám dal nějaký hrubý základ na hlavní pracovní poměr plus že si můžete přivydělat pro MVS 400 měsíčně čistého, teď je to 450. Jenže to je nenároková složka, to jsou v podstatě přesčasy což měsíčně při třídě kolem 2000 čistého hodí, ale záleží jak dlouhé směny pro MVS odděláš a kolik, protože MVS není placena od směny ale od hodiny a ne vždy ti vyjdou 3 nebo 4, někdy ti vyjdou jen dvě. Takže fakt nevím v čem vám lhali, člověk s průměrnou inteligencí to pochopí, ty jsi to asi nepochopil do dnes a proto tady neustále meleš jak vám slíbili 2000 čistého.
Ale to nevadí tak jste někteří odešli, to je vaše věc mně to je jedno, jen mne pořád zajímá v čem jsem konkrétně lhal.  Smích
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #524 : Únor 07, 2015, 02:25:12 pm »

Dochloite, prosím Tě, napiš alespoň tři naše lži....já napíšu vaše...tak třeba to s těmi autobusy. Prý že jezdíme jen na starých Škleb jeden kec. Pak to s tím rozvrhem. My máme rozvrch na celýrok. Takže druhý kec. Nu a další jeden velký kec je to s tou naší mzdou. Takže Dochloite, teď Ty....a s tím zakomplexováním to myslíš vážně? A nevíš, proč Marina v té SMSce Honzíkovi děkuje? Dochloite, přeji Ti krásný den Kroutím očima Ty.....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München