Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828407 krát)
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #495 : Únor 05, 2015, 09:59:49 am »

Evropan 7 jeste jsi zapomnel, ze z tech 2089 mas 60€ nenarokovou slozku tzn. ze ti plati pouze do konce tohoto roku a pokud nebudes nemocny atd. tak ti ji nechaj popr. pristi rok navysi nebo o ni prijdes. Vidis a takhle je to u vas se vsim! Vy tady porad jen uvadite polopravdy a dezinformace a to z duvodu spatne nemciny a take se chcete predvest jak jste na tom dobre atd. v porovnani s Ostravou jste si trosku polepsili, ale to je tak vse. Ty jsi tady nekde cetl, ze resime kolik kdo ma deti? Nebo kolik kdo prohuli? Porovnavali jsme naklady a to, ze ti tva zena vycita ze prohulis ranec je nam uplne jedno, stejne jako ze pocitas pridavky na deti do celkove mzdy. Nam slibili neco co pak bylo uplne jinak, a proto jsme se chteli od zacatku podelit o nase zkusenosti a par jedincu nas tady zacalo napadat a urazet ve smyslu, kdyz chybi argumenty napadnu autora popr. zdroj. To ze chteji dalsi a dalsi cechacky ma jen jediny duvod a sice ten, ze se v pripade problemu nedokazete branit a ze vzdy udelate to co oni vam reknou, protoze neumite nemecky. To neni nejaky vysmech, ale realita. Kazda strana ma dve mince, tak se prestante obelhavat a hlavne lhat na tomto foru.
« Poslední změna: Únor 05, 2015, 10:03:46 am od dochloite » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #496 : Únor 05, 2015, 11:55:29 am »

Zikmund, prestan otravovat, jestli se nudis bez myt zachody a neotravuj tady!....ale dochloite, proč takový nepřátelský tón Jsem v rozpacích A když půjdu mýt záchody, nebojíš se, že Ti třeba vezmu práci? Jo vlastně néé, ty jsi řidič a asi někde ve Švýcarsku,né Škleb vždyť kurz Franku je sále ještě více než zajímavý...počítám, že Ti Konstanz přemluvil...a jak se jinak máš? Fajne? Mrknutí
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #497 : Únor 05, 2015, 11:59:33 am »

Honzo3333...tak jak to vypadá s tou SMSkou od Mariny? Ono to dá hodně práce,že? Mrknutí Jinak už se na ní těším, bo jsem se dnes ještě porádně nezasmál Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #498 : Únor 05, 2015, 02:11:16 pm »

Tak to je bomba tajný agent už DochloitoKonstanzovi posílá i výplatní pásky hotový agent 007  Škleb Škleb Škleb
Je vidět kolik to ho máš ve Švýcarech na práci  Šok Jenom pořád nechápu proč tu ten špicl pořád pracuje když to tu je taková hrůza  Šok Že by mu DochloitoKonstanz za informace platil  Škleb Škleb Škleb
Hloupý Honzo 3333 závist je kurva co  Škleb Škleb Škleb
« Poslední změna: Únor 05, 2015, 02:12:38 pm od Robert Mainz » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #499 : Únor 05, 2015, 03:18:58 pm »

Zikmud ty jsi hrozná píč.... a je opravdu videt odkud jsi. Ja sice taky pochauim ze stejneho kraje, ale ty jsi hrozny pitomec. Jednu z sms o pani M prikladam v priloze. Tohle dokazuje, ze nic z toho co jsem tady nebyl kec a nepotrebuju na nikoho nevinneho hazet spinu. Alespon je videt co je SL a ta k.... za ksindl. Chlapci ta sms tady bude pouze hodinu, potom ji mazu.
« Poslední změna: Únor 05, 2015, 07:29:01 pm od honza3333 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #500 : Únor 05, 2015, 03:21:37 pm »

A pro Huberta z Mainzu. Ja jsem nikdy nikomu nic nezavidel a ver mi, ze se mam o neco malo lip nez ty.  Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #501 : Únor 05, 2015, 03:55:49 pm »

Co mlčíte buzny? Zikmund?? Čekám zase nějakou píčo....nu. Sms je falesna apod.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #502 : Únor 05, 2015, 05:37:59 pm »

3333--a je opravdu videt odkud jsi. Ja sice taky pochauim ze stejneho kraje, ale ty jsi hrozny pitomec. ...Honzíku, prosím Tě, pouč mi odkud jsem, z jakého kraje Co??? Jinak ta SMSka vypadá opravdu opravdově, jsi šikovný. A prosím Tě, za co Ti v ní Marina děkuje? A co ty další otázky, neodpovíš mi na ně?  Mrknutí A proč jsem pitomec a Ty né Škleb Předem díky za odpovědi Polibek
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #503 : Únor 05, 2015, 07:28:05 pm »

Ty jsi opravdu debil. Ofotil jsem sms z displeje tel. ve kterem je ulozena sms. Nahore na displeji je jeji cislo a ac jsem zrucny, tak nevim jak bych to Je tam cela abych to zfalsoval. je tam cela konverzace, ale tady je zbytecne cokoliv rikat. A mazu to. nehodlam behat v D po soudech. Zdar buzny!  Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #504 : Únor 05, 2015, 07:48:53 pm »

Honzo3333 Ty mi zase na nic neodpovíš? a za další..a ac jsem zrucny, tak nevim jak bych to Je tam cela abych to zfalsoval...a Ty mi nadáváš do debilů? No nic Mrknutí Asi vím co jsi chtěl napsat, ikdyž se Ti to nepovedlo...já jsem ale nenapsal, že jsi to zfalšoval, mne jenom zajímalo a zajímá proč Ti v té zprávě Marina děkuje? A taky jsem chtěl, aby jsi napsal jméno kraje, z kterého dle Tebe pocházím. Plus ty další otázky z minula....Ty mi jen nadáváš a neodpovídáš Jsem v rozpacích Honzíku, proooč Jsem v rozpacích Mrknutí
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #505 : Únor 05, 2015, 08:39:59 pm »

Honzíku, já ji ale neviděl. Ty si myslíš, že mám jedině tebe? Beztak to byl podvod. A to běhání po soudech, to ti přece jde, ne?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #506 : Únor 05, 2015, 09:20:40 pm »

Konstanz rekni mi jedno, jak ty jsi mohl delat mezi takovyma trotlama? Bral jsi antidepresiva? Ja bych je bral ve velkem pohybovat se mezi timhle povlem z DP Ostrava.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #507 : Únor 05, 2015, 10:34:24 pm »

Honzo3333...odpověď,odpověď,odpověď Smích pročpak Ti Marina v té SMSce děkovala? A z jakého jsem kraje? A jak se máš? A líbí se Ti naše konverzace? Mě joo Mrknutí
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #508 : Únor 05, 2015, 10:38:58 pm »

Konstanz...doufám, že kamarádovi Honzovi3333odpovíš a né soukromou zprávou. Mě by totiž taky zajímalo jestli jsi bral prášky na hlavu Mrknutí a co teď? Bereš ještě?
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #509 : Únor 05, 2015, 10:39:56 pm »

Honzo333 nas tam bylo jen 10 a jediny Ostravak, podlejzak a praskac byl Misa Skup... Ten taky rekl ty slapce, aby lidi z Prahy nebrali pac si pry nevazi prace, at berou jen z Ostravy a zacal jim za provizi 300€ za ridice dohazovat lidi z DP Ostrava.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München