Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828050 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #480 : Únor 03, 2015, 08:26:21 pm »

Vzaly s Y! Jediný blbeček co neumí psát jsi ty. Oprav si ty chyby ty Y...... Konstanz tahle várka z OV je ještě horší než ty předešlé. Neumí německy a dokonce ani česky.  Škleb Škleb Škleb Ježkovy voči!!!  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #481 : Únor 03, 2015, 08:35:23 pm »

Šašku já nejsem z Ostravy  Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #482 : Únor 03, 2015, 08:36:52 pm »

Tím hůř posero! Tímhle jsi si to ještě pohoršil.  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #483 : Únor 03, 2015, 10:32:52 pm »

Konstanzi,  co to meleš nauč se číst a pak si to přečti ještě jednou rovnou jsem psal že ta směna pro MVS v prosinci nebyla ani ve svátek ani v neděli, protože jsem počítal z vašima kecama, já byl celé svátky v čechách, takže bych to tak nějak nestihl. A taky si přečti svoje příspěvky protože se do toho nějak zamotáváš napřed jsi nám sdělil že vám řekli 2000 čistou mzdu a ono to pak bylo hrubého a teď do těch 2000, motáš minijob, a ten je placený od hodiny a ne 90 za směnu.máš v tom trochu bordel. A,   byt za nájem kolem 450 opravdu lze sehnat,   je ale to jen čistý nájem. No holt když se naděloval mozek, tak jste asi stáli někde vzadu. Jinak plat s odslouženými roky jde nahoru, ale to vy jste nestihli poznat.
A pro dochloita - no ty máš taky problém vstřebat psaný text viď, já jsem psal že nechodí nikdo na tyhle stránky protože češi z mainzu které znám a nemají s cbm nic společného jsou už z vašich blábolů znechuceni. Takže my se chodíme bavit a náklady nedusíme. Ale vy nám zase nějakou pohádku poskytnete že jo třeba tu o platech v Ostravě, nebo někde jinde co Konstanz. A nebo jak jsme všichni dřeli na silvestra noční, a jezdíme  se starými vozy, a jak jsou tady samí tupí ostraváci, i když je tu většina z čech a hlavně od prahy, ale to nevadí. Ale hoši chtělo by to trochu inovace, už to začíná být  nuda
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #484 : Únor 03, 2015, 10:37:33 pm »

 A ani brigádu nepotřebuju, protože mám poměrně vysoký příjem a přivydělávat si nepotřebuju.,,,,Honzo3333 a když máš vysoký příjem, proč jsi chtěl do Mainzu? Možná řekneš, že jsi si takovou práci našel až po Mainzu. V tom případě...Takže u té firmy pracuješ poměrně krátce a už máš vysoký příjem? Hmmm to musí být práce pro kvalifikovaného zaměstnance Mrknutí a Ty tu kvalifikaci máš,že? Smích A když máš takové skvělé místo, proč Tě Konstanz lanařil do Švýcarska? Sice tuším, že mi opět neodpovíš, ale já už jsem takový zvědavý Kroutím očima mám pocit, že Ti to opět, znova, tudíš zase neštymuje Mrknutí měj se
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #485 : Únor 03, 2015, 11:02:53 pm »

Já jsem do Německa nepřijel s dluhy jako vy opičáci z DP Ostrava. Každý druhý tam má insolvenci a jeden dokonce druhou v životě...  Škleb Škleb Škleb Upřímně chlapci já nemám naprcaných dětí jako vy a dluhy naprosto žádné, tak je mi upřimně jedno jestli mám měsíčně 1650 nebo 2000eur. Fakt je mi to buřt. Koupím si co chci a jsem spokojený. Nikam se nervu, nikomu nelezu do prdele jko vy Stefanovi a té jeho děvce apod. Jsem svůj a žiju si po svém. V Německu jsem se uchytil sám a bez něčí pomoci. Tohle vy srágory říct nemůžete....  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #486 : Únor 03, 2015, 11:21:43 pm »

tak je mi upřimně jedno jestli mám měsíčně 1650 nebo 2000eur. Fakt je mi to buřt......Honzo3333 to je ale velké platové rozpětí a to Ti je jako opravdu jedno? Šok a proč je tvůj poslední příspěvek takový "vulgární" a plný lží? A proč si místo toho raději neodpověděl na moje otázky....Honzíku3333, tobě se to vymyká Škleb Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #487 : Únor 04, 2015, 12:01:20 am »

Honzíku Honzíku (3333), nějak se v tom plácáš a ti tvoji imbecilní kamarádi taky. Najednou vám záleží na pravopise, když ostatní příspěvky máte jak diktát ze zvláštní školy. Jestli tě Marina kontaktoval tady nikdo moc nevěří, na psychotestech jsi vyhučel, a tím to tady hasne. Žádná firma v Německu nevezme člověka, které neprošel testy, protože by měla průser až na půdu. A to skenování pásky-vzpamatuj se, hochu. Není problém tu pásku upravit, to dnes uděláš i na jednodušších grafických programech, takže buď rád, že jsem se toho nechytil a nenaskenoval si tam třeba 2 3000€ netto. To by s tebou šlehlo, protože jsi závistivý a negramotný idiot. No a ty děti, nemáš trochu zbytečný starosti, kolik kdo má dětí. Tak je měj taky. Jenže, čím by jsi to dělal, že? Prsty to moc nejde, a pokud je tvoje orientace taková, jak si tady většina z nás myslí... no, dosaď si to sám. I když, dobrý soused tě rád zastane.
V jednou ti ale musíme dát všichni za pravdu: Jsi skutečně svůj. To nelze vyvrátit.  Škleb
« Poslední změna: Únor 04, 2015, 12:03:33 am od Michal69 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #488 : Únor 04, 2015, 12:15:49 am »

Zitra sem vložím přílohy a v něm budou sms od Mariny. Její číslo ofotím taky. Já nemám potřebu si vymýšlet. Její české číslo jistě všichni máte a nebude problém si to ověřit. Krásné sny buzíci!  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #489 : Únor 04, 2015, 10:20:20 am »

Honzo3333, takže ty sem chceš opravdu vložit přílohy kde budou SMS od Maríny? Dávat sem SMSky někoho "třetího"bez jeho vědomí, tak to mi přijde hooodně ubohý. A taky nevím, co si od toho slibuješ. To fakt nechápu Co??? Že si nemyslíš,že tomu někdo uvěří? Jestli jo, tak jsi opravdu komik Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Jo a opět díky za odpovědi. To že neodpovídáš, odpovídá za Tebe Mrknutí
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #490 : Únor 04, 2015, 12:01:04 pm »

No honzíku 3333, já neznám žádné tel. číslo od mariny protože ja si s ní nikdy nevolal ani i neposílal sms. Insolvenci jsem nikdy neměl, kupu dětí nemám mám jen dvě a jsem za ně rád. Když jsem psal o nějakou inovaci, tak jsem nečekal takový blábol. Jinak ani zikmund ani Michal 69 nemají s ostravou nic společného  a děti taky nemaj. Asi máš taky problém se vstřebáváním psaného textu. A hlavně když už nevíš kudy kam tak začneš plácat něco  o ostravácích exekucích a dětech. Jak to souvisí s životem v Mainzu a jakýmkoli zaměstnavatelem., mi trochu uniká, ale vlastně já jsem ten tupý ostravák.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #491 : Únor 04, 2015, 03:31:45 pm »

Vkládat si budu co chci  kde chci! A žádný Zikmund alias liška ryšavá mi v tom nezabrání.... :-D
« Poslední změna: Únor 04, 2015, 03:44:42 pm od honza3333 » Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #492 : Únor 04, 2015, 05:19:38 pm »

Panove a damo z Ostravy, koukam ze si zde vybijite sve mindraky nakupene z insolvenci a exekuci. Je videt, ze enorme dusite naklady, kdyz misto toho abyste sli na pivo nebo treba do kina, neustale navstevujete a pisete sem same lzi. Pokud chcete argumentovat, tak ofotte vypl. pasku bez jmena a pokud mozno bez falsovani a uklidnete vody, jinak jsou to z vasi strany jen lzi a spekulace. Dnes jsem videl vyplatnici cloveka, ktery je v Mainzu skoro 3 roky a ma zaklad 2080,- coz dokazuje, ze Evropan 7 lze! Smlouva s MVS jasne rika, ze si muzete bez zdaneni vydelat 450€ za mesic, tak proc by vam meli v ne-svatek platit 120 €, kdyz je tam jasne napsano, ze za jednu smenu dostanete 90€, cili opet lzete! Evropan 7, nam bylo na samem zacatku slibeno 2000€ cisteho s tim, ze budeme pracovat i pro MVS, tak co tady porad resis? Ty neumis cist nebo co? Mamlas 69 v Mainzu se zadne psychotesty nedelaji, jen se tam tuka do klavesnice a proveruje se postrech, pamet a rychlost jak pro cvicene opice. Nezjistis jestli je nekdo psychopat, cholerik, nebo ma ci nema sklony k nasili atd. Ty to ale nikdy nepochopis, protoze jsi primitiv. Zikmund, prestan otravovat, jestli se nudis bez myt zachody a neotravuj tady! Pokud sem nehodite naskenovany a nezfalsovany dukaz o mzde, nema smysl pokracovat v obelhavani a dezinformovani.
« Poslední změna: Únor 04, 2015, 05:30:26 pm od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #493 : Únor 04, 2015, 10:02:18 pm »

Chlapi, vážně se vzpamatujte. Proč bych sem dával ofocenou pásku? Pro to, aby tři idioti mohli říkat, že podvádím?
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #494 : Únor 05, 2015, 07:31:46 am »

Hoši já nevím proč máte pořád přesvědčení že všichni jsou tady z ostravy , a že všichni mají dluhy. O jednom v insolvenci opravdu vím a to je pravda, ale jak říkám z třiceti lidí je zde cca dvě třetiny z čech a to převážně z Prahy a okolí.  Takže fakt nevím co to furt melete. Pro dochloita no nevěděl jsem že jsi až takový puntičkář, tak ano základ jsem zaokrouhlil a přesné mi to dělá 2089 po skoro dvou letech. takže jsi mne konečně chytil lhal jsem oooooooooooo, jak budu teď žít. Jo a do hospůdky chodíme celkem často, vždycky se hodně nasmějem při debatě o vašich zaručených informacích.
  A pásku tady opravdu skenovat nebudu, za prvé při vaší nátuře  by jste stejně vykřikovali že jsem to zfalšoval , viz. šťastné hýkání dochloita že mne usvědčil ze lži, protože jsem uvedl částku 2100 a ne 2089, a  za druhé já vám nemám co dokazovat, už jsem tu psal přijeďte já vám ukážu pásku, staré vozy vekterých jezdíme Škleb, standartní turnus, stejný jako němci, náklady na bydlení. Ale hlavně  nevím proč pořád řešíte kolik berem, kolik máme dětí a manželek a dluhů, a kolik jsme vydělávali v čechách, kolik prokouříme  atd. bylo by toho ještě hodně, vy jste sem vlastně za celou dobu nepřinesli žádnou novou a hlavně hodnotnou informaci. Přečtěte si chlapci, jak začala celá tato diskuse. Začala tím že se ptala češka žijící tady velmi dlouho jestli jsou tady v mainz a okolí nějací češi, jeden náš kolega jí normálně odpověděl,no a pak jste začali vy se svými informacemi, a a věřte nebo ne, ale jí a ani spousty čechů tady, kteří nemají s městskou dopravou nic společného, tohle fakt nezajímá a hlavně a pro dochloita ještě jednou aby to pochopil, tito lidé přestali chodit na tohle fórum, nikoli , že my nikam nechodíme, a víte proč, protože i podle nich tady plácáte voloviny, a to je škoda, např. se tady před časem jedna normálně zeptala kde se obrátit, pro nález, ke cti konstanze slouží že ji alespoň normálně odpověděl  to takový honzík 3333, než aby neodpovídal když o tom nic neví, tak ji začal poučovat jak je hloupá a líná a že si to má najít na netu. Takže chlapci možná by jste už mohli někomu pomáhat jinému, anebo že by o vaší pomoc nikdo nestál Škleb Škleb Škleb
I když zase kdyby jste nás přestali oblažovat svými zaručenými informacemi, tak by jsme si v hospodě museli najít jinou zábavu, ale ono se něco najde na stejné úrovni jako vaše příspěvky, třeba kdo dál dočůrá nebo něco podobného Smích
« Poslední změna: Únor 05, 2015, 07:50:44 am od evropan7 » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München