Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828612 krát)
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #465 : Únor 01, 2015, 10:37:29 pm »

Honzíku3333...musíš ale číst všechno a né jen co se Ti hodí....Vypadáš jak dvakrát přeložený vítr, jestli jsi ex-saniťák, tak ty bývají často přihřátí....takže když to přečteš i s čárkama, což se v češtině dělá, tak to pak vyzní úplně jinak...jestli jsi ex-saniťák, tak vypadáš jak dvakrát přeložený vítr a ti pak často bývají macešky Polibek takže Honzíku3333 to opět nevyšlo Mrknutí
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #466 : Únor 02, 2015, 08:14:37 am »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 az 2400 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.

Přestaňte lhát, už jsem dostal 3 zprávy, které to potvrzují, jste trapní!!! Něco jiného vykládáte v Ostravě a něco jiného je skutečnost resp. realita. Přiznejte barvu, že jste vlezli do žumpy!
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #467 : Únor 02, 2015, 12:48:23 pm »

Máš konsatnzi velmi špatné informace, V ostravě a 23 000 no to je hodně velká pohádka. V DP Ostrava, pokud nemám na sebe napsané děti čili nižší daně, tak, čistého tak 15 až 16 000, manželka jezdila na tramvajích, donesla to samé, no a plus 1800 sleva na dani ( dvě děti ) takže dohromady nějakých 33 až 34 000.  Na dětské přídavky jsem neměl nárok kvůli vysokému příjmu. Tady mám za normální hodiny čili cca 170h čistého 1900 EUR + když udělám třeba 2 krát pro MVS cca 240 + 368 kindergeld. Takže dohromady
2 508 Eur. Za bydlení platím 550 zůstáva mi nějakých cca 1900 eur. Takže i kdybych platil za bydlení 900, jako že někteří platí, tak mi pořád zbývá na život podstatně víc než v Ostravě. Kolik prokouřím nebo projezdím do čech ti může být u prdele, kouřil , chodil na pivo a jezdil jsem autem i v čechách. Takže tady je jasně vidět jaké bláboly sem píšeš. Ale pořád nechápu, a pořád jsi mi ani ty ani dochloite neodpověděl proč jste tedy do takové žumpy, jak to nazýváte vůbec šli. Vy jste si opravdu mysleli že se mluví o čisté mzdě nebo že budete bydlet za 350 eur, ještě v když vezmu že jsi měl v Mainz kamaráda , jak si psal dříve. To potom nevím kdo je naivní nebo tupý, protože to za jakou mzdu nastupujeme a za jaké peníze se dá žít v Mainz jsme věděli i my tupé polské hovada z Ostravy už předem. My nepřekrucujeme fakta. Jinak my do Ostravy nic nevkládáme , Zikmund ani Michal 69  nemá nic s Ostravou společného, ale to jsem tady už napsal vícekrát, jenže vaše mozečky to asi nejsou schopny vstřebat.   Před dluhy a alimenty na dlouho neutečeš, tedy ne do německa, ale to je každého věc mne se to netýká ale možná tebe  nebo dochloita, když o tom pořád píšete. Jinak momentálně je tady 30 řidičů z česka  a z toho jen asi 10 z Ostravy zbytek je z čech, převážně z nebo od Prahy, takže není ani pravda že tady jdou jen Ostraváci, je mi jedno kdo tě informuje, ale měl by jsi mu dát pěkně za uši, protože ti dává velmi nekvalitní zprávy. Takže nevím jak ty, ale já jsem zatím spokojený a vím proč jsem tady šel, ale opakuji pořád mi nějak uniká proč jste tady šli vy, že by jste byli tak hloupí? To je divné, když jste přece tak chytří a všechno víte, třeba o platech v DP Ostrava o kterých se nikomu z autobusáků v Ostravě ani nezdálo. Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #468 : Únor 02, 2015, 01:38:16 pm »

To že v Ostravě mají 15-16tis. Je pravda.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #469 : Únor 02, 2015, 07:30:59 pm »

Evropane 7 proc mas potrebu lhat o tvem prijmu? Aby jsi mel 1900 cisteho, tak bys musel mit 2500 brutto v dan. tride III. a vzhledem k tomu, ze mas zaklad nejakych 2000 brutto musel bys mit priplatky 500 eur a to muzes dat jedine v prosinci, kdyz jsi makal pres svatky. Dalsi lez je tvych “normalnich“ 170h/mesic, vis preci moc dobre, ze vam neplati pauzy na konecnych atd. uz jsem to tu psal. ze dohromady stravite v praci v prumeru 200h/mesic! Dalsi lez 2xMVS neni 240 eur ale 180eur. Ok mas dve deti, takze dostavas 368eur ale proc to pocitas do prijmu? On ti to dava SL? S detma nezatopis a nejsi Skupien co pouziva Kindergeld na splatky televize a jinych pic....n. Mam za to, ze Konstanz je u prdele kolik prohulis nebo profetujes, pise jen jake jsou naklady na huleni a nijak nekonkretizuje. Na mne to tady dela dojem, ze se tady chlubite platem, ktery vubec nemate a ze si tak zrochu lzete sami sobe a nejhorsi na tom je, ze tem lzim verite.
Jinak uz jsem ti psal, ze nam slibili 2000 netto za 170h, ale bez MVS a s dan. tridou to delalo 1500 netto. Byli frajeri s dan. tridou III. co meli pres 2000 netto, ale ti travili 26 dni v mesici v autobuse... Co mas pak ze zivota? Taky nam slibili byty od mesta od WOBAUM za 350-450 eur a ve finale nikdo z nas neplatil min jak 600eur a Skupien dokonce 900 eur. Bylo nas tam 10 a do roka tam zustali 3 a jeden ze slovak. Ja si to necucam z prstu, muzes se tech lidi zeptat. Proste naslibovali nam neco jineho a realita byla jina. Pokud vim, tak to uz par lidi taky zabalilo, tak nechapu proc se tady porad par jedincu predvadi a lze o tom kolik vydelava a hlavne ze pracuje 200h/mesic.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #470 : Únor 02, 2015, 10:58:45 pm »

Dochloite základ mám 2100, třetí třídu taky a o svátcích  jsem měl dovolenou, 1900 jsem měl čistého za leden, nevím proč bych měl lhát o svém přijmu.  Měl jsem jednu směnu v prosinci pro MVS 8,13h výkon, nebyl to svátek ani neděle a dostal jsem 120, a proč tu uvádím kindergeld, protože to taky jsou příjmy které jsem v česku neměl, ale děti jsem měl a živit je musel, čili nejde o to kdo mi to platí , ale jak se mi tady žije a psát kolik kdo prokouří a odečítat to z příjmu ale jen toho německého, je blbost protože každý nekouří  a když jo tak kouřil i v česku, jen jsem reagoval na konstanzův stupidní výpočet. Přestávky na konečných jsou normálně placené, taky jsem to sem již psal a neplacené jsou jen tzv. střídané pauzy když měníš vůz a pozor minulý týden jsem zjistil že i ty jsou některé placené. Takže fakt tady nedělám 200h měsíčně ani omylem.   S  daňovou třidou jedna to dělá teď tak 1600 .  A promiň ale opravdu nikde v evropě se neudává ve smlouvě ani při pohovorech čistá mzda , leda při práci na černo, já už mám něco za sebou a tomuhle bych nikdy nevěřil a proto jsem se hned v domažlicích ptal SL kolik to dělá čistého, protože jsem nevěděl výši odvodů v německu, on mi to řekl a sedělo to. 450 eur je i tak možný nájem , jenže je to kaltmiete, a každý normální člověk si zjistí jaké jsou obvyklé náklady na bydlení ať jde za prací kamkoliv. Jestli jste tohle neudělali, tak můžete nadávat jen sami sobě. Skupien platil kolik platil, díky vlastní blbosti, ale on je kapitola sama pro sebe a nezajíma mne.  Tomu že jste si tohle mysleli, se jinak říká finanční negramotnost. A opravdu  nemám proč si vymýšlet mně osobně je jedno kdo kolik a kde vydělává, jen mne sere když tady někdo píše kraviny, stejně jako s platem řidičů v ostravě, nebo to že nám dávají jen staré vozy a na silvestra jezdíme všichni noční apod.  Moc jedinců to nezabalilo, jeden utekl beze slova neuměl německy ani pozdravit a sral na to, udělal si jen slušně placenou tříměsíční dovolenou, jeden  skončil po asi 14 dnech protože nedával němčinu a jeden odešel ze zdravotních důvodů. A to je všechno, jak jsem už hodně krát psal dejte kapky svému informátorovi, protože vám dodává nepřesná hlášení.  Nikde se nepředvádíme a nikdy by mne nenapadlo tady psát kolik beru, jen reaguji na vaše bláboly. Spíš bych ocenil kdyby tady občas někdo napsal třeba kde jde co zařídit, kdy je nějaká akce, kam na výlet, na dobré pití a jídlo apod. Jenže to už dost dobře nejde, protože sem většina čechů co znám a žijí tady, a spousty z nich nemá s CBM nic společného, přestala chodit právě kvůli těm nesmyslům pořád dokola.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #471 : Únor 03, 2015, 07:17:44 am »

Pokud mas zaklad 2100, tak jsi na tom u MVG Mainz velice dobre a to bez ironie! My jsme meli smlouvu s MVS na 90 € za odpracovanou smenu a o svatcich plus 30% priplatek, takze 120€ jedine v nedeli nebo svatek atd. A nas evergreen byty v Mainzu: kdyz nam slibovali byty za  350-450€, tak nekdo argumentoval trznim najmem okolo 600€, ale SL a ten brejlatej podrztaska Beitz nam rekli, ze to jsou mestske byty, proto je najem mensi nez u trzniho najmu, ale to uz tady bylo probirano. Mzdu nam taky slibil SL 2000 netto spolecne s MVS, bunusy, urlaubsgeld atd. Nekteri to i pri tehdejsim zakladu 1860 brutto meli, ale makali snad kazdy den a tenkrat nam davali i 5xMVS za mesic protoze nebyli ridici. To ze nikdo nikam nechodi, je jen proro ze dusite naklady a ne kvuli nejakym nesmyslum atd.
« Poslední změna: Únor 03, 2015, 07:21:04 am od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #472 : Únor 03, 2015, 10:58:16 am »

To, co jsi měl za smlouvu ty není podstatné, byty v Mainzu jsou skutečně za 400 až 500 a ty zas lžeš. Náklady nijak nedusíme a normálně chodíme třeba do restaurace. Máš fakt špatnýho informátora, chlape.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #473 : Únor 03, 2015, 12:26:15 pm »

Evropane7 a Michale 69...koukám a smekám před těmi vašimi příspěvky, kdy se těm "na druhé" straně snažíte vysvětlit něco, co oni pochopit buď nechtějí, nedovedou a nebo to "ví moc dobře" ale prostě si porád budou mlít to svoje...pravda je prostě ta, že My jsme tu a spokojeni a oni jsou kdoví kde a asi pěkně "nespokojeni" ikdyž samozřejmě budou tvrdit že jooo Škleb A asi by bylo nejlepší, jak píšeš Evropane7, bavit se o normálních věcech a ty trotly ignorovat. Určitě by se sem pak přidali i ostatní. Až se této diskusi napraví pověst Smích
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #474 : Únor 03, 2015, 03:19:54 pm »

Konstanz to je jednoduché. Vem si ostraváka z DP, který zaplatí nájem a jídlo a nic mu nezbyde. Pak ho pustí do D a tam má v průměru o 8-10tis navíc a je z toho pomatený jako lesní včela. Jen je nech kluky ušatý ať si debužírujou u Stefana! Stefan si masti kapsu a oni mu to zobou z ruky.....  Škleb Škleb Co Zikmund? Ty liško ryšavá!? Škleb
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #475 : Únor 03, 2015, 06:00:04 pm »

Honzo333 oni jsou tak pomatení, že si neskutečně přidávají na tom kolik kdo bere. Mamlas 69 s daň třídou I. 1900 cisteho :-) Evropan 7 s daň. třídou III. taky 1900 čistého, pak jednou dělal o svátek MVS za 120 EUR a hned nám tady cpe, že je to  za každou směnu, při tom MVS je za 90, aby se vešli do 450 EUR Basis, čili minijobu bez zdanění, ale to ty trubky asi vůbec nechápou. Místo toho, aby naskenovali pásku bez jména a ID čísla atd. tak tady boudou pořád dokola lhát jak malý kluci!!! Teď jsou na koni, protože dělali v prosinci o svátcích, tak jim přišlo trošku víc, než normálně, ale pořád jsou to žebráci co si hrají na krále.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #476 : Únor 03, 2015, 06:14:29 pm »

Tech 90euro je fakt. I me to rikal Stefan. Zadnych 120...... kecy v kleci vy volove! :-P
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #477 : Únor 03, 2015, 08:03:30 pm »

Nazdar Dochloite nebo ti mám říkat Konstanz to je vlastně jedno .
Čtu to tady a čumím kde chodíš na ty hovadiny, nedělal jsi tady ani rok a jsi chytrý jak rádio asi ten dobrý tajný informátor , mimochodem všichni víme kdo to je .Co píše Evropan 7 je pravda to ty jsi úplně vedle .Třeba to MVS co tady zaminuješ pokud překročíš 450 eur tak se zbytek převede do dalšího měsíce a nic se neděje,navíc se to platí podle toho jak je dlouhá směna ne žádných 90 eur .Je už tady přes 30 Čechů zrovna teď v Pondělí nastoupilo 6 dalších a představ si oni vědí co tady píšeš a stejně tady šli to je divné že . Měl by sis vážně pohovořit se svým zdrojem sám víš hovno a on tě informuje taky na hovno .
A k Honzíčkovi 3333 s Havířova jak si tady byl na zkouškách tak se ti tady docela líbilo do té doby než ti řekly že tě nechtějí  .Takže nebuď chytrý a běž se zeptat do ČSAD Havířov třeba tě tam vezmou na brigádu  Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #478 : Únor 03, 2015, 08:11:48 pm »

Chlapci já nevím proč bych měl chodit do čsad Havířov. Já nejsem z Havířova a žiju v Německu. Asi si mě s někým pletete. Já osobně jsem ani V čsad Havířov nikdy nepracoval. A ani brigádu nepotřebuju, protože mám poměrně vysoký příjem a přivydělávat si nepotřebuju. Herberte nebo jak se jmenuješ, já už jsem tady několikrát psal, že mě z Mainzu kontaktovala marina myslím v únoru 2014 a já jsem jí poslal do pryč. I ty její sms mám uložené jak mě přemlouvala. Takže asi toliko k Mainzu. Herberte já si do dnešního dne jak jste tam stáli u vchodových dveří u zvonku a nikdo nevěděl co říct aby je pustili dovnitř, protože nikdo neuměl slovo německy..... takže tady nedělej hrdinu blbečku.  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #479 : Únor 03, 2015, 08:18:55 pm »

Možná jsme neuměli Německy ale na rozdíl od tebe nás vzaly sám si blbeček  Škleb s Havířova  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München