Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828000 krát)
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #450 : Únor 01, 2015, 01:08:00 pm »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 az 2400 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.

Přestaňte lhát, už jsem dostal 3 zprávy, které to potvrzují, jste trapní!!! Něco jiného vykládáte v Ostravě a něco jiného je skutečnost resp. realita. Přiznejte barvu!!!
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #451 : Únor 01, 2015, 01:29:10 pm »

Měl jsem pravdu. Už je to na psychiatra.  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #452 : Únor 01, 2015, 02:18:05 pm »

Tak Konstanz píše, abychom přestali lhát a být trapní....to už je mooooc Škleb Jsem v rozpacích a koukám, že zase přicupital hrdinný Honzík3333. A opět zazářil....inu dobří komicí se nezapřou Škleb copak nám asi poví dále? A kde je Dochloit? Trochu zaostává, ale věřím,že to dožene Mrknutí
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #453 : Únor 01, 2015, 05:32:14 pm »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 az 2400 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.

Přestaňte lhát, už jsem dostal 3 zprávy, které to potvrzují, jste trapní!!! Něco jiného vykládáte v Ostravě a něco jiného je skutečnost resp. realita. Přiznejte barvu!!!
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #454 : Únor 01, 2015, 05:44:10 pm »

Chlapi a to víte že Konstanz a Dochloit je vlastně jeden pán ale asi je chudák sám tak používá více krásných přezdívek a píše si sám se sebou  :-D
A hloupý Honza 3333 s Havířova si taky někdy říká Tajnyctitel :-D
Je mi těch dvou pánů fakt líto asi to mají fakt v životě těžké :-D
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #455 : Únor 01, 2015, 06:11:26 pm »

Je to fakt vážné. Jeden z nich se asi zcvoknul. A to že zde má někdo více nicků se dalo čekat. Takový exot se může vyskytovat pouze v jednom exempláři.
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 06:13:10 pm od Michal69 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #456 : Únor 01, 2015, 07:38:19 pm »

Chlapci vy máte jediné štěstí, že bydlíme každý na jiném konci Německa. Já žít někde poblíž, tak už jste minimálně dva na neschopence.  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #457 : Únor 01, 2015, 08:06:15 pm »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 az 2400 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.

Přestaňte lhát, už jsem dostal 3 zprávy, které to potvrzují, jste trapní!!! Něco jiného vykládáte v Ostravě a něco jiného je skutečnost resp. realita. Přiznejte barvu!!!
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #458 : Únor 01, 2015, 08:14:53 pm »

Aha, takze uz zadnej Rumun Jerry, ale rovnou Dr. Jekyll and Mr. Hyde jo? No vic blbu na jedno misto uz opravdu sestehovat nemohli  Škleb Škleb Škleb Co??? Co???
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 08:17:35 pm od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #459 : Únor 01, 2015, 08:28:44 pm »

Hopsíku3333, radši vychladni. Leda že by jsi myslel, že se umlátíme smíchy. Vypadáš jak dvakrát přeložený vítr, jestli jsi ex-saniťák, tak ty bývají často přihřátí, takže prát by jsi se mohl akorát tak s ženskou, a to se říká kdo ví jestli. Ale tady vidíš, že ty psychotesty, které ti platí do 50 let, přece jen k něčemu byly. Filtrovaly agresivního blba, jako jsi ty. A to je dobře. Co tady s pitomcem, že? To se ale nedivím, že máš pořád někde problémy, které tady ventiluješ. Kromě toho, netušil jsem, že Bohnice jsou v Německu. Pouč mě, prosím.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #460 : Únor 01, 2015, 08:49:20 pm »

Za přezdívkou je každý hrdina....  Škleb Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #461 : Únor 01, 2015, 09:04:27 pm »

A těm záchranářům nadávej do buzíků až tě budou stříhat a vytahovat z auta. Ony tě ty silné řeči hodně rychle přejdou. Ty už jsi taky začal pumpovat bicáky se Skupienem? Pošli nějaké foto ať vidíme jak to rostou bicáky....  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #462 : Únor 01, 2015, 09:35:00 pm »

Nikdo ti do buzíků nenadává, čteš něco, co tam není, takže nevím, proč bych měl nadávat záchranářům, až mě budou stříhat z auta, které mimochodem jako zadlužená polská socka z Ostravy ani nemohu mít, protože by mi je sebral exekutor, který po mě jde dnem i nocí. A z plechů většinou vystříhávají hasiči. Jinak už se domluv s těmi ostatními hlupáčky, jestli Skupien jsem nebo ne. A jestli chceš koukat chlapovi na bicáky, tak odtud už je jen krůček k tomu, koukat mu na něco jiného. Takže........ Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #463 : Únor 01, 2015, 10:22:14 pm »

 jestli jsi ex-saniťák, tak ty bývají často přihřátí,.....   ty už vážně nevíš co jsi psal před 5 minutama... Fetuješ?
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #464 : Únor 01, 2015, 10:32:16 pm »

Nadávka bude, až napíšu že jsi z*****ý bu*****t. Přihřátý není nic sprostého ani vulgárního. Je to stav, za který člověk nemůže, stejně jako někdo nemůže za to, že je blb. A už běž spát, chlapečku.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München