Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828017 krát)
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #435 : Leden 31, 2015, 11:21:13 pm »

Tý jo Konstanz, Ty to máš hezky spočítaný. Je vidět, že Ti ten Mainz stále leží v hlavě. Nechápu sice proč, když se máš teď tak skvěle ve Švýcarsku,ale oceňuji to. Musel jsi nad tím strávit spoustu času. Nicméně musím napsat, že to jsou jen a pouze zase žvásty a Ty to moc dobře víš Mrknutí   Za druhé...tobě moje příspěvky připomínají seznamku? Sice nevím proč, ale tvoje a vaše příspěvky mi zase připomínají smradlavé hnojiště za parného léta.   Za třetí ......nevím, proč bych se Tě měl ptát soukromě? Nejsou to žádné "choulostivé" věci.      A za třetí...pan "Jé"prý nejste ani jeden ani druhý, ale tady jste přeci tři, ne? Smích  tak se měj ....pa Polibek
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #436 : Únor 01, 2015, 07:09:16 am »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 07:50:35 am od Konstanz » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #437 : Únor 01, 2015, 07:33:11 am »

Konstanz, víš že se opakuješ Škleb sice jsi to vylepšil úžasným odkazem...ale opakovaný vtip přestává být vtipem Jsem v rozpacích  a čemu Ty říkáš úspěch? Ty jsi "úspěšný"všude,že? Proto střídáš zaměstnavatele jako ponožky. Byl jsi "úspěšný"v Praze, v Mainzu, v Kostnici a teď zase ČR,ne? Mrknutí
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #438 : Únor 01, 2015, 09:17:10 am »

Moc hezky napsano Konstanz, pod to se podepisu, jsou to zebraci, ale nechtej si to pripustit, meli radsi zustat v Ostrave, bylu by na to mozna lip, aspon by se dorozumeli.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #439 : Únor 01, 2015, 10:04:46 am »

Dochloite? Prosím Tě, proč nepoužíváš při psaní háčky a čárky, tak jak se to v češtině správně používá? Ty máš určitě "západní" klávesnici, nebo neumíš používat háčky a čárky na telefonu? A že se podepíšeš pod ty blafy co napsal Konstanz, je úplně jasný. Ty jsi taky srandysta Škleb a možná bereš i stejné prášky, nebo by jsi měl Mrknutí a že jsme žebráci a nechcem si to připustit? Hmm Co??? Je vidět že jsi opravdu, ale opravdu ------------ ale taky si to nechceš připustit Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #440 : Únor 01, 2015, 10:36:35 am »

Počítat umíte, hoši (asi kalkulačka), ale ty vstupní údaje, ty máte špatné. Takže musíte mít i špatné výstupní údaje. Vydělá se tady asi tak 1900 až 2000 € čistého, podle hodin, nedělí atd. Ty byty zde nestojí tolik, co píšete, 1+1 =400€, každý pokoj navíc 100€. No a co víc by jste chtěli? Jinak, těch 23 000 je na Ostravu fakt hodně, zase přeháníš. To byl plat v Praze.
Teď mi ještě zkus vysvětlit, jak by jsi si představoval, že se k tomu máme postavit?
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #441 : Únor 01, 2015, 10:58:48 am »

U DP Ostrava jste si dle mých informací vydělali za 200h/měsíc až 23000Kč. Nechápu proč jste tedy lezli do Mainzu, kde si za 200h/měsíc vyděláte 1600 EUR (2300 az 2400 brutto plus 2x za MVS pokud se poštěstí) z toho 650 EUR zaplatíte za skvělé ubytko od SL a to někteří platí s poplatky i 900 EUR, 150 EUR prohulíte, 400 EUR projíte a zbyde vám 400 EUR!!! A to nepočítám náklady na cesty do CR resp. do Polska plus náklady na auto, zábavu atd.
Pro tupce 1600-650-150-400=400!!! Cca 11 tis. CZK! No tomu tedy říkám úspěch :-)
http://www.brutto-netto-rechner.info/

Pokud budete argumentovat daň. třídou III. a jste tu společně s manželkou, tak jste v ještě větší žumpě, pač i když máte o 250 EUR více, tak manželka, pokud nedělá v Mainzu hajzl bábu (co jinýho bez němčiny), tak v Ostravě přinesla do rodiného rozpočtu min. 15 tis. čili dohromady 38 tis. potom tedy opravdu nechápu na co jste sem jezdili když ne kvůli penězum? Aby jste pracovali 6 dnů v týdnu za almužnu? To jste mohli a měli zůstat radši v Ostravě.
U sinlgů popř. rozvedených chápu, že utíkají před dluhy nebo placení alímentů, ale co ti ostatní? Děti posílat do školy mezi turky a jinou verbeš hmmm tomu říkám výhra...

Toto je realita, tak tady pořád nezkoušejte překrucovat fakta a neustále si něco nalhávat, chápu že jste z toho frustrovaní, tak se k tomu postavte jako chlapi a ne jako cipové!

Zikmund, tvé otázky a příspěvky mi trochu připomínají seznamku, tak jestli se chceš na něco  zeptat, tak jedině přes soukromou zprávu, jestli ti ovšem mé příspěvky připadají jako hnojiště tak mě prosím neobtážuj. A pan "Jé" nejsme ani jeden, ani druhý, ani třetí a ani čtvrtý..... zkus něco jiného.

Přestaňte lhát, už jsem dostal tiř zprávy, které to potvrzují, jste trapní!!! Něco jiného vykládáte v Ostravě a něco jiného je skutečnost resp. realita. Přiznejte barvu!!!
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 12:10:13 pm od Konstanz » Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #442 : Únor 01, 2015, 11:17:44 am »

Konstanz nezapomen, ze ti zebraci dostali docela velky prispevky za prosincove svatky a kdyz k tomu jeste sli 2x z volna za MVS tj 2x90 eur, tak si na tech 1900 dohromady mohli nekteri vyjimecne sahnout, ale za cenu pouhych 4 dni volna v mesici, takze Vanoce v pytli a padani na hubu. Cili zumpa, galeje, unava, stres atd.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #443 : Únor 01, 2015, 11:19:16 am »

Ja se tady toho cirkusu uz nehodlam zucastnovat, ale chtel bych videt Lohnzettel, steurerklasse 1 a tech 1900-2000eur v CBM. Kdyz me pred rokem nabizeli 1800Brutto plus priplatky. 1800Brutto je cca 1150-1200Netto. Oni vam chlapci pridali? A nepis tady zase nejake kecy, ja mel v ruce prcovni smlouvu a dohodu o mzde.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #444 : Únor 01, 2015, 11:31:21 am »

Honzo333 nekteri co jsou tam dele uz tu dvojku hrubeho maj plus nekdy az 300 az 400 priplatky za nocni atd. takze v prumeru tech 2300 brutto a to je cca 1500 netto za 200h/mesic. Ti pitomci nemaji placene prestavky, cas kdy cekaji na dienst, cestu s tim spojenou atd. proto tech 200h a vice. Kdyz pak k tomu jdou 2 dny z volna, tak maji 2x90 eur netto, ale makaj 6 dni v tydnu cili jen 4 dny volno v mesici a dohromady 220 hodin. Takovy napor se da zvladnout jen par let, pak skoncis na psycharne nebo na orto
pedii. A za tu almuznu? Hnus fialovej
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 12:07:32 pm od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #445 : Únor 01, 2015, 12:29:15 pm »

Konstanz, povolují ti nervy, ne? A taky, jak to vypadá, se ti zasekla klávesnice a myš, pořád kopíruješ jeden a ten samý blábol. Ale to, že to tady X-krát zkopíruješ neznamená, že se lež stane pravdou. Jinak, co je to "tiř zpráva"? to fakt neznám. Nějaké nářečí (asi cajzlovsko-náplavní, ne?). Toho vašeho informátora, toho kopněte do zadku, dává vám špatné info. Před svátky se zde bere navíc pár stovek, 13. plat je až v únoru.
To, co by jsi chtěl vidět, Honzo, to tady nikoho nezajímá. A jak jsi mohl mít v ruce smlouvu, když tě vyrazili od psychotestů, to je mi záhadou, smlouvy se sepisovaly až po testech. Tedy, jestli jde pracovní smlouvu, prcovní, jak jsi napsal, jsi v ruce možná měl.
Dochloite, ty už na té psychárně bez pochyby jsi, ale proč by jsi měl skončit na ortopedii, to mi není jasné.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #446 : Únor 01, 2015, 12:37:48 pm »

Chlapci..Dochloite, Konstanz a Honzíku3333...dneska máme takové malé výročí. Již třicátá stránka naší plodné a "pravdy" plné diskuse. To by se mělo trošku zrekapitulovat,ne? Mrknutí Takže plácáte porád to samé, informační pramen v Mainzu vesele bublá, jste určitě"spokojení" sami se sebou Škleb Škleb Škleb ale na druhou stranu taky musím uvést, že vás tu už vůbec nikdo nebere vážně, jste komicí a k smíchu, nikdo si tu s váma už nepíše a jediní kamarádi kteří vám tu zůstali jsem Já, Michal69 a občas Evropan. Chlapci, gratuluji Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #447 : Únor 01, 2015, 12:50:20 pm »

Smlouvu jsem mel v ruce od kolegy. Samozrejme jsem si ji ofotil a asi po 7 mesicich pri schuzce s advokatkou v Drazdanech jsem se jen tak mezi reci zminil a koukla se ze zvedavosti na to. Zadne cary v tom nehledej.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #448 : Únor 01, 2015, 12:55:37 pm »

Tak tak, svatá pravda. Snad časem pochopíte to, co zde ví každý, a vyhledáte odbornou pomoc u psychiatra (na psychologa je již pozdě), který vám nasadí léky, aby jste se z toho dostali. Jinak, Konstanz, ve Švýcarsku mají prý obzvláště vyhledávané kliniky pro cvoky, máš to blízko, peněz hromadu, tak to zkus tam. Jestli na tebe ovšem budou stačit, tak těžký případ blbosti se jen tak nevidí. Nemocným se člověk smát nemá, ale vy k smíchu doopravdy jste.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #449 : Únor 01, 2015, 12:58:30 pm »

Honzíku, ofocovat cizím smlouvu a potom jí po půl roce nechat lustrovat od právníka, co ti na to mám říct? Udělá to normální člověk? Já si myslím, že ne.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München