Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828226 krát)
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #405 : Leden 28, 2015, 12:49:43 am »

Zikmund, já mám obavy hraničící s jistotou, že to Švýcarsko bude jen pohádka a nebo výplod chorých mozků. Soudě podle příspěvků právní poradny3333 a podobných imbecilů spíše to druhé.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #406 : Leden 28, 2015, 11:43:31 am »

Já řekl nebo napsal, že pracuji na pozici řidiče autobusu??? Tak mi prosím ukaž kde jsi to četl.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #407 : Leden 28, 2015, 02:18:58 pm »

Alkoholik a zadluzenec Mamlas 69 uz jen provokuje a nic krome urazek a spekulaci z nej nevyleze... Je to debil  z DP Ostrava, cili Polak co nedosel do Brna a co od takovych psonku cekat, leda zavist, provokace a urazky!
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #408 : Leden 28, 2015, 03:11:04 pm »

Honzo3333, Ty nejsi autobusák? Tak to je pro mně překvapení Šok ale v tom případě nechápu, proč Ti Konstanz lákal jezdit do Švýcarska? Že by Tě neznal a nevěděl by, že nejsi autobusák? Chlapci, nějak vám to neštymuje...asi by jste se měli lépe domluvit Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #409 : Leden 28, 2015, 03:37:44 pm »

Nám to štymuje, ale ty jsi debil!  Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #410 : Leden 28, 2015, 04:12:36 pm »

...odpověd žádná, jen urážka...smutné Jsem v rozpacích ...já jsem dle Tebe debil a Ty jsi Honza3333...takže ještě o level víc Mrknutí ....a prosím Tě, odpovíš mi nebo ne?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #411 : Leden 28, 2015, 06:24:59 pm »

Ale ty jsi přece řekl, že jsem autobusák! Tak odkud to máš? Řidičák na autobus vlastním, ale neřekl jsem, že to dělám. ty odpověz mamlase...
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #412 : Leden 28, 2015, 08:03:45 pm »

Zikmund, ty jsi trotl, to se jen tak nevidí. Copak může v Německu jezdi busem někdo, koho vyrazili z psychotestů i v takové žumpě jako je CBM? Honzík3333 si někde spokojeně rochní v třídírně odpadu (a je na to hrdý!!!!) a ty by jsi ho pustil za volant.
Mysli, chlape.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #413 : Leden 28, 2015, 08:20:36 pm »

Nevím jak vy chlapci, ale já psychotesty vlastním o svých 22let, kdy jsem je musel udělat aby mě přijali k záchrance. A kdyby jsme tu situaci rozebrali, tak uroven psychotestu v cesku a v CBM je trosicku odlisna. Ja prosel psychotesty na vybornou za ucasti dvou psychologu a nejaky test v CBM kde vam vysledek sdeli nejaky ridic co to vyhodnocuje a jeste vas k tomu nepusti... no nevim. Myslim, ze tady neco smrdi! A jak jsem jiz rekl, asi po 8 mesicich mi volala Marina a chtela at dojedu pracovat a ja jsem to odmitl. Jak jsem jiz rekl drive, to ze jsem byl v Mainzu neznamena, ze jsem tam chtel pracovat. Hosi hosi, jeste jste počurali malo snehu aby jste me vy dva debilove necemu skolili. Jste cucaci a cucaky zustanete.  Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #414 : Leden 28, 2015, 09:15:15 pm »

Psát můžeš, co chceš, chlapečku, psychotesty nejsou maturitní vysvědčení nebo vysokoškolský  diplom, aby jsi je měl doživotně, to by jsi jako záchranář mohl vědět. Proč ti Marina volala, když jsi je neudělal je taky trochu divný. Školit tě fakt nebudu, to se při tvém IQ chrochtajícího vepře nedá. V květnu 2013 jsi se tady zajímal o to, kdy bude další pohovor a teď chceš tvrdit, že jsi v Mainzu nechtěl pracovat? Zkus ty svoje bláboly po sobě mazat. Kromě toho, psychotesty nelze vlastnit, ty můžeš buď udělat nebo ne. Vlastnit můžeš řidičák, auto, prášky na hlavu (tvůj případ) nebo třeba byt. Leda že by vlastnil ty archy, na kterém jsou testy natištěné, to ano. Ale to by ti bylo k ničemu.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #415 : Leden 28, 2015, 09:27:28 pm »

To, že jsem se zajimal o pohovor je samozrejme v poradku. Prece jsem se chtel o tom v Mainzu neco dozvedet a taky jsem tam byl pozvany. Nevim v cem je problem. Jinak ty psychotesty jsou platne do 50let kdyby jsi to nahodou nevedel a jsou uznavane v cele EU. Jen jsem rekl, ze psychotesty, ktere jsem ja delal v cesku jsou trochu nekde jinde nez v CBM. To, ze mi Marina volala v Unoru 2014 je pravda a pokud najdu i jeji sms, tak ji sem vlozim. Ja nejsem zadny pohadkar a to co rikam je pravda. Zeptala se me jestli uz mam praci a ja odmitl. Podminky za kterych bych tam nastoupil nejsou pro me a ja nepotrebuju aby me nekdo v D drzel za rucicku. Chapu, ze pro jine je to sance jak vypadnout z ceska, ale ja jsem s nemcinou jinde a nebudu neci poskok.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #416 : Leden 29, 2015, 12:35:39 am »

V CBM se delaji psychotesty tak, ze bud mackas tlacitka, cili reagujes na podnety, nebo spojujescary z bodu A do bodu B, nebo te testuji na pamet. Pokud nejsi ovce a mluvis nemecky, nebo se jim jinak znelibis, tak ti reknou, ze jsi jeden z tech testu neudelal a cus.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #417 : Leden 29, 2015, 01:54:13 am »

Honzo3333 jo tak Ty ani neřídíš Škleb Škleb tak to jsi mě dostal. Já myslel,že když si chtěl jít dělat autobusáka do Mainzu, že jsi jezdil někde už předtím a teď že jezdíš zase někde jinde, jako Konstanz a Dochloid... takže Ty jsis žil spokojeně někde v Německu už předtím než jsi chtěl jít do Mainzu. V Mainzu si se autobusákem nestal a teď si žiješ zase spokojeně, nejezdíš a jsi zase v Německu hrdý a zapracovaný...a vlastníš psychotesty, které máš určitě někde dobře uložené, aby Ti dlooouho vydržely Škleb...mezitím Tě Konstanz láká do Švýcarska, neb kurz Franku je více než zajímavý......... to už je moooc Škleb Škleb....a půjdeš do toho Švýcarska, nebo né? Co???
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #418 : Leden 29, 2015, 02:00:33 am »

Konstanz, nebude tvému šéfovi vadit, že Honza3333 má jen papíry ale nejezdí? Určitě néé...ty se přimluvíš a bude to v pohodě,že? Škleb Škleb vlastně profesionál jako Honza3333 ani žádnou přímluvu nepotřebuje...on je prostě dobrej Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #419 : Leden 29, 2015, 11:06:47 am »

Zikmund šedesatdevitka je sice idiot, ale ma jistou uroven, ale ty jsi opravdu osel. Ty co napises je vetsi a vetsi nesmysl. Tebe vypustili z Ostravy do sveta a trochu to jak vidim nezvladas. Mel by jsi se vratit mezity opice do DP. Tam na strome ti bude nejlip. Objedes 10x denne sikorak a kolem radnice a bude ti fajn...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München