Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828077 krát)
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #375 : Leden 23, 2015, 06:29:41 am »

Za to ty jsi porad s tou IP adresou na zacatku a jeste jsi zapomnel na tr. oznameni na pro hanobeni firmy ty trotle. Jinak krome primitivnivh nadavek, papouskovani a kopirovani slov si nam zde jen potvrdil, ze jsi zamindrakovany a zadluzeny alkoholik z DP Ostrava, ktery utekl z CR pred dluhy a exekucemi, stejne jak tvy radoby kamosi z DP Ostrava! A proto potencialni ridici autobusu z DP Ostrava nevahejte a prijdte mezi NAS, staci kontaktovat Michala69.
« Poslední změna: Leden 23, 2015, 06:31:56 am od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #376 : Leden 23, 2015, 10:06:14 am »

Takže je to jasný, Dochloite. Jsi v Čechách, a ne v Německu.  Škleb Škleb Máš zde sice informátora, většina z nás asi tuší, koho, ale ty v lepším případě kroutíš volantem někde za 20 táců hrubého.  Pláč Pláč Pěkně jsi se sám usvědčil.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #377 : Leden 23, 2015, 12:27:05 pm »

Pleteš se blbečku z děcáku. Nikdo z nás není v Česku. Tvoje dojmy jsou debilní přesně jako ty sám... Já si totiž myslím, že ty nejsi chlap a že nosíš kalhotky podle stylu jakým se vyjadřuješ.... Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #378 : Leden 23, 2015, 01:32:24 pm »

Ty jsi byl v Německu jednou, a vyrazili tě odtud. Neudělal jsi testy. Ani ta žumpa CBM tě nechce, to je fakt tragédie. Každý, kdo si přečte tvoje příspěvky v kterémkoli fóru rychle dojde k závěru, že musíš mít problémy všude, s pojišťovnou, se zaměstnavatelem, prostě všude. No a tak tady ostatní prudíš. Ale zas, bylo trochu to tady osvěžíš, jinak by zde byla nuda. Není nad to, když zde ze sebe někdo dělá blba.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #379 : Leden 23, 2015, 03:06:25 pm »

Ne já nebyl v Německu jednou to zaprvé. V Německu už nějakou dobu ziju a s českem nemám nic společného. Já nevím jestli je ti nebo není známo, že jsem tu práci v Mainzu po prvním dnu nechtěl a i ze strany CBM mi to blo dáno najevo, protože jsem mluvil německy, odmítl jsem si nechat založit bankovní konto, protože už jedno roky vlastním ve Sparkasse, nechtěl jsem žádný byt od CBM a poslal jsem je do prdele s jejich nábytkem za který chtěli měsíční pronájem. A co se nelíbilo, že jsem všem co tam byli řekl, že jestli podepíšou něco čemu nerozumí, tak jsou u mě pitomci. Jeden to dokonce na můj popud odmítl a ta ukrajinka myslela, že jí v ten moment trefí šlak. Co se týká testů, tak jsem nebyl ani jednou u jejich vyhodnocení a pokaždé mě poslali do vedlejší místnosti, když je vyhodnocovali. Inteligentní člověk si domyslí, blbec jako ty bude plácat nesmysly. Dále se držme tématu a nevyslovuj tady něco o problémech s pojišťovnou. Nevíš o co jde a proto to nevytahuj. Jednalo se o pracovní úraz s následky a tady s tebou to nebudu probírat. Já nemám s nikým problémy, jen si nenechávám srá... na hlavu. Dále co se týká pocitu z Mainzu, tak když jsem tam přijel se mi tam od první chvíle nelíblo a neměl jsem dobrý pocit. Dále msím říct, žestejně jako vy žiju v Německu, nemám se špatně a co je na tom nejlepší je to, že jsem se sem dostal sám, bez pomoci někoho dalšího, nemusím se nikomu upisovat, držet hubu a krok jako vy před Loehnerem a tou jeho roztažnožkou. Takže asi tak...
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #380 : Leden 24, 2015, 12:48:49 am »

...pracovní úraz s následky....to je vážná věc Šok Šok 
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #381 : Leden 24, 2015, 11:01:52 am »

A ještě jedna maličkost. Asi 8 měsíců po mé návštěvě v Mainzu mi osobně volala ta ukrajinská fuchtle s dotazem zda bych neměl zájem tam pracovat a vyzvídala jestli mám práci atd. Tohle o něčem svedčí a potvrzuje se akorát to co říká konstanz a dochloite. Od CBM ruce pryč. Žádný jiný zaměstnavatel v Německu by se takhle nikdy nechoval. Zikmund, když nemáš argumenty, tak drž hubu a mlč. Pro vás hlupáky jako je 69ka apod. jsem ukázal advokátce  ofocenou pracovní smlouvu od CBM a samozřejmě ten dodatek o těch dvou letech je nesmysl. U soudu by tohle nikdy neobstálo a je to nezákonné. Je to pouze psychologický efekt na vás co nosí trička DP apod. aby vás tam podrželi pod nátlakem.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #382 : Leden 24, 2015, 11:40:54 am »

Honzíku, honzíku, tobě museli lidé strašně ublížit. Tolik blábolů, to se jen tak nevidí.  Škleb Nechtěl by jsi se dát na politiku? Jinak, pracovní smlouvu jsem dostal několik týdnů před podpisem, nechal jsem si jí přeložit a nebylo na ní nic zvláštního. Nechtěl jsi byt, nábytek, konto-OK, ale to přece není důvod k tomu, aby tě nevzali do práce. Do práce tě nevzali, protože jsi neprošel přes psychotesty, a ty se to tady stydíš přiznat. Žumpa CBM je úplně stejná žumpa jako ESW ve Wiesbadenu nebo podobná firma v Frankfurtu, Norimberku nebo Mnichově. Všechny trpí nedostatkem řidičů. Tvůj informátor ti jaksi zatajil, že 40 lidí z Frankfurtu šlo na výpomoc právě do Wiesbadenu, takže jak je možné, že v nejhorší žumpě (CBM) lidí jsou a ve Wiesbadenu ne? To si dost protiřečíš. A kolik jsi v Německu prošel firem, aby jsi mohl napsat, že CBM je nejhorší? Podle tvých příspěvků by se dalo spíš soudit, že jsi parazit, který tady v Německu zkouší to, co by mu v ČR nikdy neprošlo, protože zde je přece jen větší ochrana zaměstnanců. Normálního člověka by také v životě nenapadlo nechat si ofotit cizí smlouvu firmy, u které nepracuji a platit advokátce za to, že mi ji posoudí. To dělá jen psychopat nebo těžký kverulant, což ty asi budeš, soudě tvých právních rad, které poskytuješ na ostatních fórech. Měl by jsi se vážně léčit. Alespoň ambulantně.  Nevím co si myslet/Nerozhodný Nevím co si myslet/Nerozhodný
« Poslední změna: Leden 24, 2015, 11:43:12 am od Michal69 » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #383 : Leden 24, 2015, 05:31:44 pm »

Jistě 3333, když nemám argumenty, tak mlčím, stejně jako každý normální člověk. Pak jsou ale i tací, kteří jen plácaj a plácaj, ikyž jsou úpně mimo, že Honzíku?  Mrknutí
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #384 : Leden 25, 2015, 12:44:03 am »

Pouze a jen zoufalec s exekuci na krku se muze upsat na 2 roky u CBM Mainz! Uz jen skutecnost, ze vam nikdy nepredlozi skutecne naklady a presto se jim musite zavazat, ze jim zacalujete v prepoctu skoro pul milionu korun pokud date vypoved drive, nebo ze vam nebudou uznavany neschopenky z CRa jine protizakone  hovadiny svedci o tom co to je za zumpu a co pro ne znamena ridic z DP Ostrava. Jinak ani CBM nema ridice a to ze SL pujcuje za uplatu ridice do Wiesbadenu, neb ze 40 prevazne tureckych ridicu pujcil Frankfurt ESWE a pak sam ma inzeraty na letisti i jinde, ze prijme ridice autobusu to je neco cemu rozhodne blb Michal69 s tou jeho cuchtou co sem obcas vykyda par hovadin nemuze rozumet. Jste zmanipulovany zebraci co navic utikaji z levnych CBM bytu do drahych ubytoven pro studenty :-) A pokud se ty vase slapky doma nudi, at uz sem radsi nic nepisou a jdou si hledat praci, hajzlbab je v Mainzu nedostatek.
« Poslední změna: Leden 25, 2015, 12:46:57 am od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #385 : Leden 25, 2015, 10:10:27 am »

No jo, Frankfurt půjčuje řidiče do Mainzu, Mainz do Wiesbadenu a Wiesbaden zas do Frankfurtu. Ty už to chlape nechlastej ani ředěný. A SL má inzeráty na letišti. Taky zajímavý. Na kterém? Tyhle bláboly, to snad už nemůže být ani z chlastu, ty na něčem jedeš, ne?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #386 : Leden 25, 2015, 11:39:32 am »

Dochloite nenapsal, ze ma SL inzeraty na letisti, ale ze je tam ma jina firma z Frankfurtu... Ty vubec neuvazujes na tim co ctes a co odepisujes.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #387 : Leden 25, 2015, 03:26:43 pm »

....zato na Tobě je vidět, že uvažuješ Kroutím očima a nejsi sám, jste ještě dva Kroutím očima Kroutím očima 
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #388 : Leden 25, 2015, 11:28:46 pm »

Soudě podle slov "a pak sam ma inzeraty na letisti" by každý normální člověk (ne negramotný imbecil jako jsi ty, honzo3333) řekl, že je tam má SL a nikoliv jiná firma z Frankfurtu, to by musel napsat "a pak sama ma inzeraty na letisti", neboť firma (společnost) je rodu ženského, takže sama, a nikoliv sám. To se ovšem učí děti ve třetí třídě ZŠ a myslím, že i na blbšulce se toto učivo probírá. Hlavně, že tady rozdáváš právní rady jak si nenechat nakálet na hlavu a chlubíš se tím, že jsi v Německu jen svojí zásluhou. Zase, jestli doopravdy už nemáš s ČR nic společného, tak by se to dalo odpustit.
Já být topfrý čécha, co?
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #389 : Leden 26, 2015, 07:41:30 pm »

Ano, já jsem v Německu jen a jen svojí zásluhou a jsem na to hrdý! To vás museli všude tahat za ručičku a ukazovat kde se vykakat, jak si koupit chleba, objednat si pivo atd. Já jsem si tyhle věci vybojoval sám a opravdu se nemám za co stydět. Mě nikdo z DP nevytáhnul a neoškubal.... Ty jeden chcípaku, ještě před nedávnem ses živil rohlíkama a zapíjel si je kofolou v DP a mě tady budeš kázat. Kdyby ses nepověsil na krk nějaké ukrajinské fuchtli, tak jsi dnes víš kde!  Škleb Škleb Škleb Chodíte tam v oblečení na kterém máte nápis DP Ostrava a dívají se tam na vás jako na blbečky. jenže to by z vás musel někdo rozumět slovo německy aby jste tomu vy hlavy dubové rozuměli.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München