škola,škola pro dítě bez znalostí NJ
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Dolů
 
Autor Téma: škola,škola pro dítě bez znalostí NJ  (Přečteno 905845 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #120 : Březen 10, 2015, 10:50:04 pm »

čo sa týka honzy, on tu začal do mna na fore rýpat ... v podstate mi to bolo uz ukradnuté, aj ked ma dost nepríjemne prekvapilo, ze tu jeho nechutnu poznamku o otehotneni nekomentoval nikto v zmysle, že teraz uz prekročil iste hranicel, hoci inde a u inych viete velmi rychlo prist na "pomoc", ani ked si to nezasluzia

práve teba som chcela upozornonit aj na honzovo nepristojne spravanie, pretoze si sa navazal (spolu s inymi) bud do lenkeho alebo do deustchlanda a uz mi liezlo na nervy, ako na nejakom chudakovi, co zjavne je skor jednoduchy, ako zly, nenechate "slamku" suchu, kym ocividné nemorálne správanie iných (napr. honzy) vám nevadí ... proste mávate dvojitý meter, takmer vsetci tu, dnes ste to opakovane ukázali ...
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #121 : Březen 10, 2015, 11:07:19 pm »

 Kroutím očima  hele nech to uz bejt....
Kdo ma porad cist kdy a kde ti co udelal, a proc si urazena a ja nevim co jeste.

Me nebavi hrabat se v minulosti a uz vubec ne v cizi.
Jestli te to dela stastnou tak v tom pokracuj, me je to egal   Mrknutí

Enjoy it  Polibek
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #122 : Březen 10, 2015, 11:16:19 pm »

Ja to kludne nechám ... len som ta decentne upozornila na to, že píšeš nezmysly, ked tvrdís,
že "jirike ani nevie, ze tu som", ked práve on ma tu opakovane úplne bez príciny napádal ... proste preto, ze sa mu lúbilo si do mna kopnút, sú aj TAKI ludia ...

a ty ak sa nechces ocitnut na zozname ludi, s ktorymi sa mi hnusi byt v jednej miestnosti, tak sa snaz byt aspon objektivny, ked uz nic ine ... a nie drzat stranu tym, co opakovane prekracuju vsetky hranice slusnosti

ja by som si to tu aj kludne uzivala, keby sem chodili ludia, co ak nic ineho, tak sa mi aspon "neodvazia" písat veci, co mi sa mi v zivote neodvazili povedat do ocí (schovávajú sa zbabelo za anonymitu internetu) ... uz som ich menovala ... nebudem sa opakovat
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #123 : Březen 10, 2015, 11:18:18 pm »

čo sa týka honzy, on tu začal do mna na fore rýpat ... v podstate mi to bolo uz ukradnuté, aj ked ma dost nepríjemne prekvapilo, ze tu jeho nechutnu poznamku o otehotneni nekomentoval nikto v zmysle, že teraz uz prekročil iste hranicel, hoci inde a u inych viete velmi rychlo prist na "pomoc", ani ked si to nezasluzia

práve teba som chcela upozornonit aj na honzovo nepristojne spravanie, pretoze si sa navazal (spolu s inymi) bud do lenkeho alebo do deustchlanda a uz mi liezlo na nervy, ako na nejakom chudakovi, co zjavne je skor jednoduchy, ako zly, nenechate "slamku" suchu, kym ocividné nemorálne správanie iných (napr. honzy) vám nevadí ... proste mávate dvojitý meter, takmer vsetci tu, dnes ste to opakovane ukázali ...

Clovek se spetkou sebereflexe, by po konstatovani tohoto faktu zacal premyslet, jak to, ze se ho opravdu nikdo nezastal? Asi vsichni jak tady jsou,  zjevne maji nejaky duvod ti nechtit pomoct. O duvodu te nechuti si premyslej laskave radeji sama. Bez nas.

Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #124 : Březen 10, 2015, 11:21:26 pm »

Ty tomu porad nechces rozumet...
V teto diskuzi te nikdo nenapadal!!!!

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #125 : Březen 10, 2015, 11:23:39 pm »

diddi ale ja VELMI dobre viem, preco sa ma nikto nezastal a nema to nic spolocne so mou ... ale len a len s vami a vasou psychikou typu, ospravedlnime pred sebou vsetko, co je hnusne a zle, len aby sme sami v nasich ociach vyzerali ako suprovi coolovi ludia ...

p.s. inak povedane preto, lebo sa neviem chovat tak, aby som tu bola oblubena a mala tu svojich ctitelov a ctitelky ... sranda, pred asi pol rokom mi bolo tvojim uzasnym jirikem, petrem a harrym vytýkané, že sa každému cpem do zadku a ty si to nepriamo potvrdila, že si to myslíš tiež ... a to napriek tomu, že ako jediná Slovenka som sa vás zastala proti nechutným útokom harryho na vás (urazky typu "cesky zmrd" a podobne)

Len ja sa nemienim chovat tak, aby som bola "oblubena" ... ak nie som oblubena taka, aka naozaj som, ale musim sa preto pretvarovat a hrat vasu "hru", tak to nie ... dakujem, neprosim!

p.s. napokon, sama si series do pusy, kedze velmi dobre vies, ze svojho casu si mi tvrdila, ze ty sa zastanes HOCIKOHO, ak sa tu niekto chova na fore k nemu nepristojne, jedno, ci je to tvoj kamos alebo nie
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 11:27:55 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #126 : Březen 10, 2015, 11:24:58 pm »

Beru zpet, ty nejsi zla...

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #127 : Březen 10, 2015, 11:25:01 pm »

Ty tomu porad nechces rozumet...
V teto diskuzi te nikdo nenapadal!!!!



NIKTO???
Takze diddi nenapísala, ze som blbec, ze som nimand, ktorý nemá právo sa vyjadrovat k jirikemu a jeho priatelke, kedze som nedokazala to co oni, nenapisali mi diddi a kleena, ze som na hlavu a mala by som sa dat liecit?Co???
ehm, fakt neviem, kolko mas rokov, ale uz zle vidis ci ako?
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #128 : Březen 10, 2015, 11:25:31 pm »

Ale ty si to zacala ty trubko, uz to pochop...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #129 : Březen 10, 2015, 11:25:50 pm »

Ale ty si to zacala ty trubko, uz to pochop...

vsak sa ta pýtam uz druhý krát, CIM som zacala?
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #130 : Březen 10, 2015, 11:26:56 pm »


Ja sem taky jeste 14dni pred stehovanom do Nemecka nevedel, že se sem budu stehovat a ucil se v tu dobu intenzivne anglicky...
A po nemecky neumel ani vyjmenovana slova po ,, A " Smích

Ehm a ak správne chápem,.ak by nebolo tvojej skvelej českej priateľky, ktorej bavorský prízvuk všetci obdivujú, tak by si to aj ďalej mal v Nemecku veľmi ťažké a nemohol by si tu machrovať tým, aký tu máš úspech a koľko detí si vychoval a vychovávaš. Hněv
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #131 : Březen 10, 2015, 11:29:18 pm »


Ja sem taky jeste 14dni pred stehovanom do Nemecka nevedel, že se sem budu stehovat a ucil se v tu dobu intenzivne anglicky...
A po nemecky neumel ani vyjmenovana slova po ,, A " Smích

Ehm a ak správne chápem,.ak by nebolo tvojej skvelej českej priateľky, ktorej bavorský prízvuk všetci obdivujú, tak by si to aj ďalej mal v Nemecku veľmi ťažké a nemohol by si tu machrovať tým, aký tu máš úspech a koľko detí si vychoval a vychovávaš. Hněv

no dobre, vynechala som to podstatne, že jirike tvrdí nezmysly, kedze sám seba dáva za príklad, hoci on sa tu uchytil len s pomocou niekoho ... takto akoby iným dával návody, nech sa preboha neucia po nemecky, ked tu chcu zit a pracovat, vsak naco?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #132 : Březen 10, 2015, 11:30:53 pm »

Dokola porad totéž. ..
Jak zaseknuta deska.

S Honzou jste virtualne flirtovali co si pamatuju a ja jeho vtipky bral stejne jako Tve odpovedi...
Nevidim nic jineho na vtipku o tom, že nesel proud apod.
A nikdo neni jasnovidec aby vedel ze je to pro Tebe citlive tema...
Ja to jako vzdy presel jako pouhy vtipek od Honzy a naopak bych se ho i zastal.
Ten vtipek se nijak nelisil od ostatnich...
Nicmene uz sem zazil Tve běsnení a radsi sem to nekomentoval...

A pokud si tak citliva, pak tedy nechapu i Tve neustale navazeni se do mych děti a přítelkyně. ..
Za prve to byla informace nekomu jinemu a ve vysvětlení uplne neceho jineho...
A za druhe tady nejsou aby se mohli branit...
Za treti je to uplne mimo tema...
Za ctvrte sem Te na to nekolikrat upozornil a Ty si i presto nedas pokoj, aniz bych se ja jakkoli poustel napr. do Tveho manzela, pripadne těhotenství. ..
A vyuzival ty informace k urazkam...

Je tady nekolik desitek prispeku ve kterych zmiňuješ me, pritelkyni, nebo deti...

Z meho příspěvku vyplyvalo pouze to, že mohou byt duvody proc nejde clovek nejdřív do kurzu, nez se stehuje. Nic vic.
Zbytek o tom ze clovek muze jit do Nemecka a neumet ani N byla uz jen Tva fantazie...
Jisteze by to bez pomoci nekoho neslo...
To je jasne kazdemu, i me, tak proc bych to tvrdil...
Nicmene o tom nepadlo ani slovo...
To jsi si pouze domyslela...
Cokoli z toho Ti do oci klidne řeknu jako to tady pisu...

Řeči a myšlenky o neschopnosti říct cokoli do oči maji nejspíš lidi, co už nerozeznaji realitu a za vsim vidi nejakou konspirační teorii a utok a napadání. ..

Nemam jakykoli problem jit s kymkoli na pivo i treba s Harym a klidne mu cokoli zopakovat...
Do oči...

S Tebou bych ale nesel, to by nedopadlo dobře,  tady se clovek dokaze ovladat (někteří) a s oci do oči a v rychle výměně nazoru bych se asi neudržel. ... A neco doopravdy nevhodného by uz vyletělo...

Nicmene i takovou výměnu nazoru tady beru spis jako zabavu a srandu...
Což Ty evidente nedokazes a chytáš na první našlápnutí, jak se u nas rika....
A to i v pripade ze si skutečnou myšlenku sama sobě v hlavě prekroutis na uplne jinou...

Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #133 : Březen 10, 2015, 11:34:16 pm »

A timhle zacnes uplne zbytecne urazeni a narazky na devet stranek...

Napsat tech par slov je jednoduche a clovek si pak pripada dobre jak to druhemu nandal, ale zkus pred tim nez to posles premyslet jestli se to neda napsat i jinak. Lidsky a pozitivne...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #134 : Březen 10, 2015, 11:39:30 pm »

Dokola porad totéž. ..
Jak zaseknuta deska.

S Honzou jste virtualne flirtovali co si pamatuju a ja jeho vtipky bral stejne jako Tve odpovedi...
Nevidim nic jineho na vtipku o tom, že nesel proud apod.
A nikdo neni jasnovidec aby vedel ze je to pro Tebe citlive tema...
Ja to jako vzdy presel jako pouhy vtipek od Honzy a naopak bych se ho i zastal.
Ten vtipek se nijak nelisil od ostatnich...
Nicmene uz sem zazil Tve běsnení a radsi sem to nekomentoval...

A pokud si tak citliva, pak tedy nechapu i Tve neustale navazeni se do mych děti a přítelkyně. ..
Za prve to byla informace nekomu jinemu a ve vysvětlení uplne neceho jineho...
A za druhe tady nejsou aby se mohli branit...
Za treti je to uplne mimo tema...
Za ctvrte sem Te na to nekolikrat upozornil a Ty si i presto nedas pokoj, aniz bych se ja jakkoli poustel napr. do Tveho manzela, pripadne těhotenství. ..
A vyuzival ty informace k urazkam...

Je tady nekolik desitek prispeku ve kterych zmiňuješ me, pritelkyni, nebo deti...

Z meho příspěvku vyplyvalo pouze to, že mohou byt duvody proc nejde clovek nejdřív do kurzu, nez se stehuje. Nic vic.
Zbytek o tom ze clovek muze jit do Nemecka a neumet ani N byla uz jen Tva fantazie...
Jisteze by to bez pomoci nekoho neslo...
To je jasne kazdemu, i me, tak proc bych to tvrdil...
Nicmene o tom nepadlo ani slovo...
To jsi si pouze domyslela...
Cokoli z toho Ti do oci klidne řeknu jako to tady pisu...

Řeči a myšlenky o neschopnosti říct cokoli do oči maji nejspíš lidi, co už nerozeznaji realitu a za vsim vidi nejakou konspirační teorii a utok a napadání. ..

Nemam jakykoli problem jit s kymkoli na pivo i treba s Harym a klidne mu cokoli zopakovat...
Do oči...

S Tebou bych ale nesel, to by nedopadlo dobře,  tady se clovek dokaze ovladat (někteří) a s oci do oči a v rychle výměně nazoru bych se asi neudržel. ... A neco doopravdy nevhodného by uz vyletělo...

Nicmene i takovou výměnu nazoru tady beru spis jako zabavu a srandu...
Což Ty evidente nedokazes a chytáš na první našlápnutí, jak se u nas rika....
A to i v pripade ze si skutečnou myšlenku sama sobě v hlavě prekroutis na uplne jinou...



jasne jirike, ty nevidis zle nic na nikom okrem harryho a mna ... stara znama vec ...
okrem toho, s honzou nevtipkujeme "celu vecnost" (ako si INYMI slovami) napisal ty, ale dost kratko ... vsak napokon honza sa len tak pred pol rokom o mne vyjadroval podobne ako ty, teda pohrdlivo ...

ja sa do tvojich deti a priatelky nenavazam!!!! navazanie vyzera trochu inak a nechci, aby som ti TO predviedla!

Tvoju priatelku a deti si ako prvy spomenul TY a to dokonca v teme, ktora sa ani deti, ani vychovy ani rodicovstva NIJAKO netykala!
Bavili sme sa o praci a ty si sa zrazu zacal chvastat, ze si vychoval az 4 deti ... takze, ak NECHCES, ani niekto pisal o clenoch tvojej rodiny, tak ich uz NEspominaj!!!!

Co sa tyka priatelky, len ma prekvapilo, ako sa nou opakovane chvastas, takisto v situaciach, kde to akosi vobec nepatrilo ... to cloveku udrie do oci a podla mna to o niecom svedci ...

Nie, nepisal si to presne tak, ako som ja písala ... ale z toho, ako si to písal, VYPLYVALO, ze naco si robit starosti, ci ja alebo moje deti vedia po nemecky, ked ty nevedel a aj tak to islo?

Hoci nie som vystudovana psychologicka ako tvrdi o sebe hair, aj tak mi je jasne, ze ludia casto aj "citaju" medzi riadkami a mimo ineho aj ti, co si sem chodia po radu, takze tvoj prispevok kludne mozu pochopit aj TAK ako som pisala a mylne si budu mysliet, ze sa nemusia ucit jazyk a potom .. spadnu na hubu
« Poslední změna: Březen 10, 2015, 11:44:57 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München