spoločne do zahraničia
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: spoločne do zahraničia  (Přečteno 57794 krát)
marri



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Červenec 11, 2013, 06:11:35 pm »

Ahojte.
Hľadám v pohode človeka (najlepšie žena) so znalosťou nemčiny, s ktorým by som mohla čím skôr vycestovať v podstate do hocijakej nemecky hovoriacej krajiny. Vo dvoch sa všetko lepšie zvláda, najmä náklady ubytovanie Smích
Mám skúsenosti s letnými hladaniami práce v Anglicku (a následným pracovaním samozrejme Úsměv) a podľa toho, čo čítam, vidím, že je systém v podstate podobný. Teda najlepšie prísť, ubytovať sa, zamestnať sa.
Píšte správy, vymeníme fb kontakty a okukneme sa  Kroutím očima
« Poslední změna: Červenec 11, 2013, 06:26:50 pm od marri » Zaznamenáno
michal1



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Červenec 13, 2013, 02:07:36 pm »

To by som aj rad chcel takto Smích no zial som chlopak, nie zena a co do nemciny, tak viem iba tie najzakladnejsie zaklady fakt, bol som 5 mesiacov v DE. Momentane som doma v SR. Planujem skocit na nejaky kurz nemciny tu v SR.
Zaznamenáno
marri



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Červenec 13, 2013, 05:20:00 pm »

ja by som sa zmierila aj s chlopákom Úsměv bo šprechujúceho dobrodruha/družku, je v celku problém zohnať. ale keď si chceš ešte jazyk poštudovať, tak nič. ale držím palčeky
Zaznamenáno
michal1



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Červenec 15, 2013, 04:55:45 pm »

preco to vlastne chces tak ? ved da sa ist do DE aj bez lepsiej znalosti nemciny... tam kde som ja bol, az tak dobre netrebalo vediet... aj ked pravda je, ze mne to vybavil kamos (Slovak)... fakt sa da aj bez lepsiej nemciny za predpokladu, ze tam su aj Poliaci/Slovaci ze by ti vysvetlili vsetko co treba a zbytok sa ucis sama z pozorovania a s posunkami Smích je to sice tym padom aj ze -  aka praca, taka placa ! cize minimalna mzda a podobne... ale na zaciatok vzdy dobre Úsměv napriklad ja som uz odisiel z tej prace, ale dosiel tam akurat novy kolega zo Spanielska, co absolutne nevie nemcinu a uci ho tam pracovat jedna zienka z Kuby
« Poslední změna: Červenec 15, 2013, 05:43:30 pm od michal1 » Zaznamenáno
umio



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Září 03, 2013, 09:53:56 pm »

ahoj...už si vyrazila?
« Poslední změna: Září 03, 2013, 09:58:02 pm od umio » Zaznamenáno
tibou



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Září 04, 2013, 12:30:52 pm »

Tiež zháňal niekoho, tak ak má niekto zaujem tak správa.. Mrknutí
Zaznamenáno
blerry



Karma: 0
Příspěvků: 13


Tomas


« Odpověď #6 : Září 07, 2013, 02:11:44 pm »

Ahoj,já teď momentálně vím o opatrování starší paní na vozíku,není potřeba umět němčinu,celkem nenáročné,s ubytováním,bez nutnosti vaření,v případě zájmu vice Mailem nebo přes Skype. Tomáš ,Pforzheim
Zaznamenáno
zdemapress



Karma: 5
Příspěvků: 30


« Odpověď #7 : Září 11, 2013, 03:34:58 am »

Ahoj..sme na okoli koln..bonn..bad kreuznach. .uz si si nasla prácu? Ak nie napis mi a po niečom sa popozeram..
Zaznamenáno
Neuanfang.25



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #8 : Listopad 01, 2013, 04:53:53 pm »

Ahoj!

Platí ještě, že hledáš někoho na vycestovní do německy mluvící země?

Je mi 26, jsme žena :-) a také hledám někoho k sobě.
jsem z ČR, původně jsem se Švýcarska a umím tak dobře německy.

V červenci jsem šla dělat do Německa (Bavorsko) aupair, ale není to ono...
Bylo by super nají někoho k sobě, najít s společně vlastní byt a správnou práci a tak v pohodě žít :-)

Budu ráda když se ozveš!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München