kde koupit psa?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: kde koupit psa?  (Přečteno 45671 krát)
kajli



Karma: 1
Příspěvků: 11



« : Únor 11, 2013, 04:53:00 pm »

dchteli by jsme si s pritelem poridit pejska.. muzete poradit jak to tady v nemecku fujnguje?
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #1 : Únor 11, 2013, 08:23:10 pm »

Ahoj,
pokud chces psa s PP, tak bych Ti poradila koupit si ho v CR. U nas jsou take kvalitni chovy a usetris asi 75% oproti Nemecku (pro porovnani kokrspanel v Nemecku stoji 1500 u nas 300 - 400 Euro). Jedine, co pak pejsek potrebuje pokud ho prevezes od nas do Nemecka je pas. Ocipovat ho muzes nechat az v Nemecku.

Pokud chces koupit psa s PP v Nemecku, tak si najdi chovatele podle rasy napr. tady:
http://www.vdh.de/welpen/zuechter-suche
(Kvalitni chovy maji vetsinou oznaceni VDH anerkannt nebo FCI anerkannt)

Moje zkusenost je takova, ze mi v Nemecku stenatko nechteli prodat , protoze chodim do prace a pejsek by byl doma sam (tehdy jsem pracovala 2 dny v tydnu z domu a i presto to pro ne bylo nedostacujici a dokonce mi jedna pani chovatelka rekla, ze jsem nezodpovedna. Oproti tomu v CR byli chovatele vstricnejsi.)

Pokud chces psa bez PP tak bych na google zadala napr. Hundewelpen Anzeige a zobrazi se Ti hodne ruznych stranek napr. na quoka nebo ebay nebo napr. tady: http://www.haustier-anzeiger.de/hunde.html
Davej prosim pozor na to, aby to nebyla stenata z tzv. Massenzucht - mnozirny psu. Takova stenata jsou hodne traumatizovana a preslechtena a maji hodne nemoci.

V Mnichove je taky uzasny utulek pro psy:
http://www.tierschutzverein-muenchen.de/de/hunde.htm (je tam i oddeleni, kde maji jenom stenatka).

Kazdopadne pokud Ti jeste muzu poradit, investuj  na zacatku  do tzv. Welpenschule. Pokud bude pejsek od zacatku zvykly na spolecnost jinych psu, pozdeji se Ti to tisickrat vrati.

Viel Spaß!  Úsměv
Misa

Zaznamenáno

Misa
kajli



Karma: 1
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 : Únor 11, 2013, 09:07:11 pm »

dekuji za radu  Úsměv
Zaznamenáno
peiton



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Únor 11, 2013, 09:13:02 pm »

Ahoj, ak mozem poradit nekupujte psika ale adoptujte.Daju sa adoptovat aj cistokrvne psiky.Vela nemcov si beru psiky z utulkov zo slovenska.A k tomu aby ste mohli psika mat tu nepotrebujete ziadne papiere, staci psika ocipovat a vystavit pas u veterinara.Ak mate konkretnu rasu aku by ste chceli staci ma kontaktovat a najdem Vam takeho v slovenskych utulkoch a psika Vam aj privezu.
Zaznamenáno
kajli



Karma: 1
Příspěvků: 11



« Odpověď #4 : Únor 11, 2013, 10:28:57 pm »

jelikoz bydime v byte, tak chceme stenatko pejska chihauhau... jeste jsem o adopci psu neslysela.. jak to funguje? bydlime kousek od kasselu, jsou i tady nejake utulky?
uz jsem koukala na internet a stenata chiwawi vychazi okolo 500eur.
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #5 : Únor 13, 2013, 08:26:57 am »

My jsme poridili tady v N cistokrevneho Beagle s PP od chovatelky (Hundezucht) za 500,-Eur, vcetne ocipovani, ockovani behem prvnich 8 tydnu a podrobnym seznamem a "navodem" k chovu teto rasy, jeji povahy, specifik, atd. Psy z utulku jsou samozrejme take alternativa - proste si vyhledej nejaky Tierheim a podivej se nebo zavolej tam, at ti reknou, jake pejsky tam maji. Dulezite je psa take pojistit(dobra pojistovna je napr. Generali a po koupi prihlasit na mistnim financnim urade, aby dostal plaketu. dane se pohybuji okolo 130 EUR rocne.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München