Jakoukoliv práci
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jakoukoliv práci  (Přečteno 25564 krát)
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« : Červen 30, 2012, 01:26:41 pm »

Dobrý den,

hledám jakoukoliv práci v Německu. Jsem 24 letý muž, technický typ. Jsem inteligentní a mám logické uvažování. Jsem velice všestranný a rychle se naučím cokoliv.  Jsem zkušený řidič a mám vlastní automobil. Rád bych kreativní a nejednotvárnou práci na smlouvu, na černo nebo i na hraně zákona. Mohu začít takřka ze dne na den.

Děkuji za případné odpovědi.

soukup-adam[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #1 : Srpen 22, 2012, 02:02:24 pm »

Dobrý den,

odjíždím do do Mnichova pokud by měl pro mne někdo brigádu nebo práci ozvěte se mi prosím na toto číslo.Mnichov a široké okolí děkuji 774628475

Adam Soukup

Zaznamenáno
soukupadam



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #2 : Říjen 05, 2012, 09:19:41 am »

pořád aktuální

723285652, 774628475
Zaznamenáno
Diviak



Karma: -1
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Říjen 07, 2012, 11:08:04 am »

Zdravím vás mám 20 rokov a stahujem sa do mnichova tento mesiac chcem sa vás opýtat či bi vedel niekto z vás poradit niaku pracu v mnichove to je jedno aka praca nedari sa mi najst si niečo tak skusim tu uvas či mi možte pomoct.ak sa najde taka dobra duša čo bi mi trocha pomohla tak jej vopred velmo pekne dakujem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München